Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Just now, 1n54jd3r said:

Plus AD i Pelikansi imali onu sapunicu oko uslovljavanja trejda i bojkotovanja...

Da. Medjutim, Davis se samo 1-2 puta u zivotu plasirao U PO dok nije stigao u Lakerse. Jednom u zadnjem mecu regularne sezone.

Link to comment

I šta želiš da dokažeš ovim? Ja ne volim Lebrona, ogavan mi je, Dejvis manje više, ide mi na kurac što svaku utakmicu padne 40 puta i tripuje povredu ali je l' treba posle ovog plejofa da diskutujemo kakvi su igrači?

Link to comment
53 minutes ago, vise lisica manje krpelja said:

Na poziciju GM-a koji je preskocio po svemu sudeci buduceg visestrukog all-nba igraca (Doncica) je doveden GM koji je poznat po slicnom propustu (Dumars).

 

Dva razlica All-NBA igraca koja nisu bila u stanju dovesti svoje ekipe u PO prosle sezone su odjednom neprikosnovni u tandemu, uz marginalnu pomoc bivsih "asova", tj. postaju prvaci s lakocom uz najbolji skor. Ako su toliko superiorni individualno kako im nije poslo za rukom odvesti svoje ekipe u PO samostalno prosle sezone?

kako mislis dumars doveden?

Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

I šta želiš da dokažeš ovim? Ja ne volim Lebrona, ogavan mi je, Dejvis manje više, ide mi na kurac što svaku utakmicu padne 40 puta i tripuje povredu ali je l' treba posle ovog plejofa da diskutujemo kakvi su igrači?

internet :)

mora se ici u krajnost po svaku cenu

ili lebron od govana pravi sampione i najbolji je ikad ili ne moze ni do po

 

proslogodisnji lejkersi sa zdravim lebronom su bili konkurentni za po, ali su bili jako daleko od gsw 

 

 

bice zanimljivo videti lejkerse sledece sezone sa zdravim gsw, klipersima u drugoj sezoni, denverom kad jos malo "porastu"...

na drugoj strani boston, bruklin, majami plus gomila ovih timova sa mladim zvezdama

 

ovaj po je bio super jer dugo nije bilo kosarke, ali je meni nekako vise uvod za sledecu sezonu kojs bi mogla biti extremno zanimljiva

Link to comment

Klipersi ce biti izrazito zanimljivi zato sto ako ne kliknu sa novim trenerom do pola sezone nije iskljuceno da ce da trejduju jednog ili obojicu zarad nekog zaloga za buducbost posto obojici isticu ugovori a nemaju pikova na narednih 14 draftova

Link to comment

Imam utisak da će Warriorsi biti potcenjeni jer su ispali iz žiže javnosti u poslednjih godinu ipo dana. Ako se Klej vrati iz povrede na nivou biće zajebani kao i uvek. 

Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

ili jos bolje objasnjenje - tzv goat ne mozu da zainteresuje ljude da ga gledaju. zamisli da si najbolja stvar koja se desila u nekom spotu, a ljudi te ne gledaju dok osvajas titulu jer im se ide napolje ili ima neki random lazni fudbal(koji se igra jedan dan u nedelji) na tv-u

nije to jedan dan u nedelji. NFL ima utakmicu u četvrtak, nedelju i ponedeljak. College football je subotom. NBA je 4 dana nedeljno imao najgoru moguću konkurenciju na national tv u prime terminu, a baseball i hokej verovatno igraju svako veče što nije baš pomagalo.

Da je pandemija bila '98 i Bulls vs Jazz pa da se i to finale igralo u ovom periodu septembar-oktobar, rejtinzi bi bili mnogo bolji od ovih iz 2020, ali bi bili baš gadno desetkovani u odnosu na actual '98 rejtinge.

Lebron nije goat, ali jeste spasao NBA. Pogledaj kako se kretao onaj grafikon pre nego što je Lebron počeo da igra finala. Kad se on penzioniše gledanost će biti slična ovogodišnjoj iako će se finale bude igrati u terminu kad ne bude footballa i ostalog sporta.

 

Ali ne treba očajavati, jer nazire se novi Spasitelj:

giphy.gif

  • +1 1
Link to comment

Dobro štivo, da mi amateri pohvatamo sva pravila potpisivanja igrača.

Otkud razmatranje da nakon ovakvog plejofa Krauder vredi MLE u rangu 30m za tri godine?

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...