Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

8 minutes ago, napadaj said:

Mislim da je Real omraženiji.

 

Juventus, lagano. Ekipa za koju je sudski dokazano da su namestali meceve se vratila u vrh i...sad opet namesta meceve :D ubija konkurenciju u pojam i nazadi italijanski fudbal. Jedino sto ih jbuckaju iz UEFAe pa im ne daju Ligu sampiona.

Odosmo previse u off.

Link to comment

ali 95% ljudi boli uvo za italijansku ligu. ja sam ih baš mrzeo dok sam pratio fudbal, ali reč Juventus ne izaziva snažnu emociju kod ogromne većine ljudi.

verovatno su Yankees najomraženiji. Oni su Lakers pa na kvadrat. U Evropi nema niko ko izaziva toliko mržnje.

al mogu svi samo da nam se pognu. eno smo sinoć ostrugali Indianse. :fantom:

btw, ni ja nikad nisam voleo Lakerse al brt kako da ne navijam za njih bar dok su tu Davis i Lebron :wub:

Link to comment

ja za lejkerse jos od dzabara tj otkad sam kupio karticu svijet sporta sa dzabarom kako kuca preko pokojnog melouna. posle kad je divac dosao onda jos vise.

jedino mi je bio antipatican tim sa brajantom i o'nilom. show, onaj kanadjanin, horry.. odvratni likovi. 

 

Link to comment

Meni je ceo žabarski fudbal mafijanje, ali oni nekako imaju šmeka i za to (bezbroj puta mi je palo na pamet da bih voleo da vidim kako izgledaju sednice upravnih odbora Palerma, Katanije itd :D ), pa su manje gadni od, recimo, Bajerna koji kupuje sve žive igrače iz domaće lige. Nije Juventus toliko omražen, posebno zbog toga što nema nikakve trofeje u Evropi već decenijama.

Link to comment
21 minutes ago, omiljeni said:

ali 95% ljudi boli uvo za italijansku ligu. ja sam ih baš mrzeo dok sam pratio fudbal, ali reč Juventus ne izaziva snažnu emociju kod ogromne većine ljudi.

verovatno su Yankees najomraženiji. Oni su Lakers pa na kvadrat. U Evropi nema niko ko izaziva toliko mržnje.

al mogu svi samo da nam se pognu. eno smo sinoć ostrugali Indianse. :fantom:

btw, ni ja nikad nisam voleo Lakerse al brt kako da ne navijam za njih bar dok su tu Davis i Lebron :wub:

Ja Yankeese postujem. Fransiza koja je uvek u vrhu, svojevrstan zastitini znak MLB. Lakerse sam naravno voleo dok je Divac bio kod njih, no Kobi/Sek tim mi je uvek isao na nerve. Kod fudbala; Liverpool, naravno, zbog tolikog mrsomudjenja oko same ekipe, a posebno zbog navijaca.

Edited by Miljenko
Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Najomrazenija ekipa u bilo kom profesionalnom sportu (bar od kada ja pratim). Mozda ce me stariji pouciti, ako ima neka druga.:rolleyes:

Cardinalsi!

a pomalo i Patriotsi... 

Link to comment

Pejtriotsi su takođe omraženi za sve pare svuda osim u Bostonu i okolini. Duke je takođe jedinstveno omražen u NCAA košarci, ima tih primera koliko hoćeš. Teško je sad baš suditi koliko je ko omražen. 

 

Što se serije tiče, jebiga, to bi bilo to.  Ovo je drugo finale zaredom gde povrede igraju ogromnu ulogu. 

Link to comment
24 minutes ago, omiljeni said:

ali 95% ljudi boli uvo za italijansku ligu. ja sam ih baš mrzeo dok sam pratio fudbal, ali reč Juventus ne izaziva snažnu emociju kod ogromne većine ljudi.

verovatno su Yankees najomraženiji. Oni su Lakers pa na kvadrat. U Evropi nema niko ko izaziva toliko mržnje.

al mogu svi samo da nam se pognu. eno smo sinoć ostrugali Indianse. :fantom:

btw, ni ja nikad nisam voleo Lakerse al brt kako da ne navijam za njih bar dok su tu Davis i Lebron :wub:

Ja navijam za Majami ali sam zavoleo Lejkerse u seriji protivu Denvera, svakako bi navijao za 🐐 da igra protiv bilo koje druge ekipe u finalu.

 

kako su zategli odbranu sinoc nakon onog pocetka, milina za gledati, plus su pogodili sve. 

Link to comment

Ali da mi je neko rekao da će KCP imati ovakav učinak u plejofu... Stavi čoveka u bilo koji drugi tim borio bi se da nađe minute u rotaciji. Stavi ga ovde i eto..

Link to comment

Ma dajte s tim handeggom, pa ti Patriotsi imaju 4.3m pratilaca na Instagramu, a npr. pomenuti Juventus 43 miliona. Valjda pričamo o globalno popularnim i omraženim klubovima.

 

 

Edited by napadaj
Link to comment
On 28.9.2020. at 11:15, MiddleClass said:

Nema Majami rjesenje ni brzinu da zaustavi KCP-a.

 

4-0 za Lebrnovica

 

@theanswer

 

Ali rekao ti je neko... :happy:

Edited by MiddleClass
  • +1 1
Link to comment
Ma dajte s tim handeggom, pa ti Patriotsi imaju 4.3m pratilaca na Instagramu, a npr. pomenuti Juventus 43 miliona. Valjda pričamo o globalno popularnim i omraženim klubovima.
 
 
Lol
Dje su im ti followersi kad treba gledati utakmicu? Domoljube gleda 25-30+ miliona ljudi u prosecnoj utakmici regularnog dela sezone. Juventus toliko gledalaca verovatno ne skupi za celu sezonu Serije A
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...