Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Očekivani raspad Majamija. Jedino su Klipersi imali kvalitet da odgovore Lejkersima, ali Doc je joke, a PG13 je p kao karakter. Ovde ide metla ili kao Denver iskopaju na 2 ili 3 - 0 jednu.

Link to comment

Slusam juce Lowe post i onu ogavnu masturbaciju na Lebrona, pa se razmisljam koliko su ga ti isti mediji ignorisali u drugom Klivlend stintu (jedino kad sam i navijao za njega). Definitivno pametan potez sto je presao u Lejkerse. Pare bih mogao da stavim da se jede sto to nije uradio 2011. umesto prelaska u Majami. Uz pravi trejd tada lagano bi imao 5-6 titula, GSW se nikad ne bi razvio i kosarka bi drugacije izgledala danas. 

Link to comment

Povredili se Dragić, Džimi i Adebajo :lolol:

 

Još kad ovi debili krenu da pričaju o Kobijevom lebdećem duhu, Kobijevoj ruci koja vodi loptu (na prvi obruč verovatno, CLANG), Kobiju anđelu koji je odveo Lejkerse do titule... Biće cringe na max.

Link to comment

Navijao sam za Lejkerse od malih nogu, još kad je Vlade otišao tamo, pa Medžik, pa Vorti. pa Šakula i Kobula. Pa ona epska finala protiv Bostona osamdesetih, kako ih ne voleti :)

Link to comment
12 minutes ago, Miljenko said:

Najomrazenija ekipa u bilo kom profesionalnom sportu (bar od kada ja pratim). Mozda ce me stariji pouciti, ako ima neka druga.:rolleyes:

 

Mislim da je Real omraženiji.

Edited by napadaj
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...