Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

I ja koji ne mogu da smislim debelog Somborca , ne bi smeo da se usudim da kazem da je Adebayo bolji igrac od Jokica niti da ce to ikada biti, najsmesnije sto ga u programu zovu point centar kao da je on zapoceo taj trend, a to Jokic radi mnogo bolje i mnogo blize plejmejkerskoj poziciji  nego on.  Plus na Istoku ne postoji krtsen visoki igrac koji igra na 4,5(embiid excluded), tako da je Adebayo imao lak posao do finala, ako izdominira Davisa i centarsku liniju Lejkersa e onda mozemo da diskutujemo, da li je on top centar ili ne u ovom trenutku. Mislim da ce  Miami pocistiti fejkerse, mozda na krilima sudija dobiju jednu utakmicu, Majami ima mnogo bolju spoljnu liniju , ovo je liga plejmejkera i bekova a tu je Majami dosta jaci, mislim da bi ih i  Boston dobio  da se plasirao u finale.

Edited by Micko8
Link to comment

Los Angeles Lakers vs. Miami Heat
 

Game 1: Wednesday, Sept. 30: Miami Heat at L.A. Lakers, 9 ET
Game 2: Friday, Oct. 2: Miami Heat at L.A. Lakers, 9 ET
Game 3: Sunday, Oct. 4: L.A. Lakers at Miami Heat, 7:30 ET
Game 4: Tuesday, Oct. 6: L.A. Lakers at Miami Heat, 9 ET
Game 5*: Friday, Oct. 9: Miami Heat at L.A. Lakers, 9 ET
Game 6*: Sunday, Oct. 11: L.A. Lakers at Miami Heat, 7:30 ET
Game 7*: Tuesday, Oct. 13: Miami Heat at L.A. Lakers, 9 ET

* = if necessary

Link to comment

posto nema utakmica jos 2 dana, ja bih da podelim 1 utisak iz denverove serije: zapanjujuce koliko cinjenica da li navijas za zvezdu ili partizan oblikuje navijacki mentalitet i kako se prenosi na druga borilista.

 

grobari: sudijska urota, zavera krupnog kapitala, david moralno pobedio golijata... sve u svemu jedan dulovujosevicizam i ne znaju za neki drugi ritam.

 

zvezdasi: sagledavanje situacije 100 posto surovo realno, sportski duh. smekeri dokraja.

 

*disklejmer: nije patkometrija, ja sam tu neutralan, ne pratim domaci sport, samo zapazam ko sociolog.

 

 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

Moram priznati da je mnogo gotivan ovaj Majami a uz to imaju odlicno balansiran tim. Dobrog pleja, dva odlicna sutera (ovaj klinac Hero po mekoci suta podseca na R. Milera), zatim tu je Djimi da pravi haos i razigrava i na kraju Adebajo da siluje u krugu dvojke. Iskreno se nadam da ce da nalupaju lejkerse. Jedino se plasim da se sami ne useru malo od finala. 

Link to comment
9 minutes ago, fancy claps said:

posto nema utakmica jos 2 dana, ja bih da podelim 1 utisak iz denverove serije: zapanjujuce koliko cinjenica da li navijas za zvezdu ili partizan oblikuje navijacki mentalitet i kako se prenosi na druga borilista.

 

grobari: sudijska urota, zavera krupnog kapitala, david moralno pobedio golijata... sve u svemu jedan dulovujosevicizam i ne znaju za neki drugi ritam.

 

zvezdasi: sagledavanje situacije 100 posto surovo realno, sportski duh. smekeri dokraja.

 

*disklejmer: nije patkometrija, ja sam tu neutralan, ne pratim domaci sport, samo zapazam ko sociolog.

 

 

 

de bre ja sam grobar a uživao sam u pobedama Lebrona i Davisa. Najbolje mi bilo kad je u g5 Jokara dobio treći faul, odmah Morris bubne tricu i započne 10-0 seriju, a ja u pola 4 ujutro do daske odvrnem onu Kreće armija najjača na svetu od Minđušara 

 

doduše, kad bolje razmislim imaš ti tu neku poentu, jer sam i ja bio baš popizdeo zbog sudijske krađe u g2 i g3.

sreća pa je Agilna Uprava ispravno reagovala saopštenjem, pa je problem sasečen skoro u startu inače bi završio na hitnoj do kraja.

Link to comment

@fancy claps

 

Čovek koji se kune u DV,verovatno njegov najveći fan kojeg poznajem,kaže da je ovaj prolazak Lejkersa 100% legit.Inače DV mi nije baš drag,iako sam Grobar,da se razumemo.Više zbog nekih ljudskih stvari koje veze nemaju sa tim što ste imali prilike da gledate na TV i generalno u medijima.

 

Dokle ovakve podele i zašto ljudi imaju potrebu da ih često stvaraju ni iz čega?

 

Odvratno.

 

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

dobro, omiljeni, ti si prosto kontras. ali naravno, ovo moje je gruba analiza. ne odnosi se na svakog pojedinca. u svakom zitu ima kukolja, ima postenih grobara itd. niko ne treba da se shvati licno pogodjenim.

 

Milosice, nije mi bila namera da budem divizivan. izvini ako sam te uzrujao.

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...