Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

1 hour ago, 1n54jd3r said:

Prolazio sam kroz ugovore po timovima i naletim da Donovan Micel ove godine ima 3.6M a naredne 5.2M...a tek one tamo mu sleduje qualifying offer...najpotplaceniji igrac mozda

 

Ali zato je Hasan Vajtsajd ove imao suludih 27M.

Hasanov ugovor ističe ovog leta. Portland ima 1 imperativ da za sledeću sezonu pametno potroši pare jer ih one tamo sezone sustiže straobalni Lilardov ugovor koji će da im pojede veliki deo capa. 

 

Naredne sezone Kingsi će biti poslednji na zapadu. Svi ostali sa dna će napredovati, oni će tumarati.

 

Ibaka će da namlati novi masan ugovor ovog leta, opet će lepo da mu se slože kockice. 

 

Hjuston će da dampuje Vestbruka u Oklahomu uz neke pikove u zamenu za Pola, mmw.

 

Edit: pa ja sad vidim da u sezoni 21-22 u Lejkersima jedino Lebron ima ugovor, bukvalno svima ostalima ugovor ističe pred tu sezonu u kojoj Lebron treba da aktivira player option. Dalje ide dalje ide, kakav attention whore.

Edited by pacey defender
Link to comment

Denveru su potrebni igraci na spoljnim pozicijama za pocetak ,  nema leba od Harris-a,Morris-a i Barton-a. Kad bi nekako mogli da dovedu Beal-a a da  zadrze  sve ono sto je kvalitetno u timu, to bi bio pun pogodak,  sa njim u ekipi  bi imali sansu  da osvoje titulu.

Edited by Micko8
Link to comment

Ima neka priča da su hteli već tada u početku da ga otpuste i zamene Rajlijevom ekipom video koordinatora, ali nisu mogli zbog nekih pravnih regulativa u ugovoru, union stuff i slično.

Link to comment

Neko reče da je Majami limitiraniji u napadu od Denvera, pa Nuggetsi mogu samo da sanjaju ovoliko šutera mudaša i pleja kao što je Dragić. Plus Majami ima Adebaja koji je Jokić 2.0 verzija. Čuvanje ADa i njegovih 15 slobodnih po utakmici će im biti problem. 

Link to comment

Adebajo od Jokića nije bolji ni u snovima navijača Majamija.

 

Ono što Majami ima su Dankan Robinson, Tajler Hiro, Dragić, pa čak i Krauder - svako od njih može da zatrpa koš trojkama, čak je i starac Igadala noćas imao 5/5 za tri, a na sve to se dodaje Džimi koji će da grize kao nikad.

 

Jedva čekam ovo

 

06qLd8X.gif

  • +1 2
Link to comment

Ja sam to napisao, tako mi deluje, Dragic jeste car, ali nije mag, ne izmislja koseve tako lako. Isto vazi i za Dzimija i Bamu. Jokic je mag, a od skora deluje i da Marej poseduje sposobnost da ni iz cega zatrpa kos. Ovo za spoljne sutere stoji, ako im Lejkersi pruze priliku da sutiraju crno im se pise.

 

S druge strane, mislim da je Bam bolji defanzivni mecap za ADa od Jokic-Milsap kombinacije, a na Elbidjiju ce visiti Ibudala, Dzimi pa i Krauder, pa sta uspeju da izvuku uspeli su. U sustini da iskontrolisu tranziciju Lejkersa i vec imaju lepu sansu da zatvore mec.

 

 

Link to comment

Pisao sam vec tokom sezone da mi je mnoooooooooooogo gotivna ekipa Heat

Ali koliko mi je krivo sto mi se jedan od miljenika raspada.. ne znam sta se desilo Nunnu :/
Bukvalno ni ne ulazi u igru a bio je kandidat za ROY.. odmah iza Ja

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...