Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Sledece godine Zion uzima, realno.
Bila bi fora da se Davis vrati u Nawlins. Imaju Ziona, imaju pickove od trejda, imaju igrace od trejda i jos im se vrati igrac iz trejda lol

Link to comment
41 minutes ago, 1n54jd3r said:

Ali naredna sezona koji bloodbath ce da bude na zapadu. LAL, LAC standardno. Hjuston, Juta, Denver. Nadolazeci Lukin Dalas i povratnicki sampionski GSW. Minesota kakva god da je, ima 2 all star igraca. Portland kad su zdravi i odmorni, nagazna mina za bilo koga. Sunsi cekaju iz prikrajka sa Bukerom i Ejtonom. Zajon, Dzru i omladinci sigurno targetiraju ulaznicu za PO. Kingsi koji bi na istoku gotovo sigurno igrali PO, na zapadu ce opet gotovo izvesno da izvise. OKC je najveca misterija za koji put ce da se odluce.


Tu je i Ja!

Ali koje ludilo na Zapadu zaista.
A pazi, nabrajaju se ekipe a medju nabrojanima nema Spursa koje vodi veliki kosarkaski mozak, sto samo govori o tome kako je nenormalna konkurencija za plejof mesto.

Link to comment
12 minutes ago, Have_Fun said:


Tu je i Ja!

Ali koje ludilo na Zapadu zaista.
A pazi, nabrajaju se ekipe a medju nabrojanima nema Spursa koje vodi veliki kosarkaski mozak, sto samo govori o tome kako je nenormalna konkurencija za plejof mesto.

dzaba trener kad nema vise igrace za velika dela. 

moze da ih ugura u prvo kolo plej ofa i to im je maximum. verovatno bi to mogao da uradi i sa kingsima. 

Link to comment

Denver ima mid lvl exeption i nisu jos zasli u luxury tax (porodica Krenki je do sada imala cvrstu politiku da ne zalazi u isti, ali sada kada je ekipa true contender verovatno ce je menjati) ...imaju oni prostora da zadrze Granta i verujem da ce to sigurno i uraditi...makar jedan od dvojca Plamli/Milsap nece biti u timu naredne godine, a moguce i obojica

Link to comment

Bio je jutros odmah posle poraza clanak na ESPN insideru o buducnosti Denvera i sta bi mogli/trebali da urade. Ako neko od ovih mudonja sto placaju ESPN hoce da se otvori i da nam seruje :D

Link to comment

Prolazio sam kroz ugovore po timovima i naletim da Donovan Micel ove godine ima 3.6M a naredne 5.2M...a tek one tamo mu sleduje qualifying offer...najpotplaceniji igrac mozda

 

Ali zato je Hasan Vajtsajd ove imao suludih 27M.

Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

Dajte jednog Djimija Denveru!

 

Pored živih Džamala, Herisa i Bartona? Njima treba četvorka radilica (eto Džeramija, mada i on tek treba da se pronađe) i kec da drži vodu dok je debeljki na klupi. Ali old skul kečeva je praktično dvojica u ligi. Jedan voli da šutira, drugi ne ume za život, a oba su matori. Mislio sam da je Monte taj, ali je užasno nestalan. Bekap trojka i petica bukvalno da ništa ne useru i puna kapa.

Link to comment

Ah, ok. Igrački mu ne zameram previše, ali me nervira kao pojava. Previše je kurčevit za nekoga ko ništa nije postigao. Ni u ovom PO verovatno ne bi daleko otišao da Dragić ne prolazi renesansu i da Adebajo nije digao nivo.

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...