Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Ma dobro, sve ovo je očekivano, da ne podsećam sada da sam lucidno prognozirao Lejkerse u 4 ili 5 utakmica, bravo ja. 

 

Suština je da će svi učesnici današnje utakmice za godinu dana biti godinu dana stariji :D što Denveru više ide u prilog. 

 

 

LeBron igra 17 sezona na ludački visokom nivou, naklon do poda. Ali moraće on silaznom putanjom .... valjda. ... nekada.

Link to comment

Nakon prespavane noci/jutra ne mogu da se otmem utisku - da su imali nepristrasno sudjenje ova serija bi izgledala dostaaa drugacije. Nisu mi Lejkersi prodali pricu da su zaista bolji tim. Da, imaju dva najbolja igraca, ali timski mislim da je Denver tu negde, ako ne i bolji.

 

Nisam razocaran, sjajna sezona, sjajna prica. Verujem u prsten u naredne 2-3 godine.

Link to comment

Jebiga ne volim Lebrona,ali zverina je.Lično bez još bar 2 prstena gde bi bio glavni igrač ne bih ga razmatrao u GOAT diskusiji,ali razumem ljude koji to rade.

 

Njegov BBIQ je na nenormalno visokom nivou,deluje mi da mnogi to ne primećuju.

Link to comment

pa ne znam. majami za razliku od denvera ima do 3 igraca na terenu koji mogu da vrte pikenrol plus mini jokica i sutere.

 

kapiram da ce biti dobri u odbrani i u pozicionom napadu i u tranziciji. skok je veliko pitanje. mozda dvajtara opet bude bio eks faktor.

 

 

Link to comment

ma decko nije normalan. se secate kad u poslednjem minutu tesne tekme, ne secam se koja je tekma bila, mozda g5, hteo da faulira pola dzordza na polovini klipersa jer se nesto naljutio na sebe ili sudije. cak nije bila tranzicija. sreca nista mu nisu sudili.

Link to comment
8 minutes ago, fancy claps said:

ma decko nije normalan. se secate kad u poslednjem minutu tesne tekme, ne secam se koja je tekma bila, mozda g5, hteo da faulira pola dzordza na polovini klipersa jer se nesto naljutio na sebe ili sudije. cak nije bila tranzicija. sreca nista mu nisu sudili.

kako ne

dobrih minut je jurio po terenu koga god da faulira, srecom ga sudije iskulirale  i denver bas tad usao u seriju

 

 

ono sinoc, jeste velika greska, ali kapiram da je uz one poene i tim faulom hteo na neki nacin da stavi do znanja da je "nalozen"

jbg

 

ostaje malo zal zbog sudjenja u prvoj tekmi i onog poslednjeg napada lejkersa  u drugoj, ali sta je tu je

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...