Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

svaka cast dzamalu. u onoj 2. utakmici valjda decko imo +16 za 44 minuta i opet su izgubili lol.

sto se mene tice, zasluzio je da za sledecu godinu kroji ekipu po svom ukusu. da sam koneli, prvi poslovni rucak u of sizonu jedem sa dzamalom: koga oces da zadrzimo? koga da trejdujemo? ko ti se ne svidja? sta mislis o jokicu?

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

moze malo detalja pls ;)

 

Jedva je govorio, imao je neki problem sa zglobom ili tako nesto, menjao patike ali nije pomoglo. Uvek su bili underdogovi i to im je posle pobeda nacrtalo metu. Onako, emotivan govor, na pola puta izmedju da zaplace i da se onesvesti od umora. 

Link to comment
30 minutes ago, fancy claps said:

e zato americki mediji obozavaju jokica a mrze djokovica. djokovic nikad nece pokleknuti pred siledzijom, nikad se nece predati, nikad nas nece izdati.

 

Tenis je beskontaktni sport :laugh:

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Ne znam sta ce da rade sa Gerijem, svaka cast za peglanje odbrane ali on u napadu ne moze nista da ubode, a protiv Lejkersa je pokazao i manjak inteligencije u napadu (cudna zabijanja i prodori kao da ne gleda ko se gde i kako pozicionira).


Tu je dobro pitanje, da li PJ Dozier može već za sezonu, dve da radi ovo što Garis radi sada. 

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Odlicna sezona, ponovo napredak u odnosu na proslu. Sada trk po jednog rim protectora, jednog veterana i potpis Milsapa za sicu da menja Granta dogodine 10ak minuta po mecu. Treba im ono sto isporucuje Monte na pleju samo na centru kad izadje Jokic. MPJ mora postati treca opcija u napadu pod hitno, makar mu samo pravili akcije da sutira. 

 

Aj sad Majami, pa da se ne da Lebronu ova bonus titula za kurcenje klinaca nad Jordanom. 

 

Milsap ce da potpise za siću ali ne za DEN. Preci ce u neki LAL, LAC, BOS i tamo ce da se pretvori jebača keve, mmw.

Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

 

Milsap ce da potpise za siću ali ne za DEN. Preci ce u neki LAL, LAC, BOS i tamo ce da se pretvori jebača keve, mmw.


Prilično nebitno. Gadno je kad shvatis da to moze i Grant da uradi.

Link to comment

Greota je za Denver. Ne verujem da bi Klipersi imali ovako nepoštovanje. Ovoga puta mi je highlight bio kako su dosudili dva puta faul Milsapu nad Dejvisom gde ga nije pipnuo.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...