Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Denver je uvek bio najbolji kada su svi uključeni i svi doprinose, od toga da jedan vuče kao mazga (bez obzira da li je jokara ili Murray ili neko treći) uglavnom slaba vajda.

  • +1 1
Link to comment

posto niko u ime ovog foruma nece da osudi pljuvanje jokica, ja ko predstavnik burundija kazem da su mi potpuni degute kritike na racun momka koji je toliko dao svetskoj kosarci, nasoj reprezentaciji i ovoliko nas radovao u ovoj usranoj godini.

 

ne znam ima li jos nekog naroda na svetu koji odmah skoci da kritikuje igraca nakon slabe partije u vaznoj utakmici.

Link to comment

jokic zna zilijon puta vise kosarke od mene i necu da se pravim da znam bolje od njega da li redukcija njegovog ofanzivnog ucinka pomaze ekipi ili joj odmaze. malo je pretenciozno da ja sad tu nesto kao sudim o igri najpametnijeg kosarkasa na svetu.

 

kad budem u svom poslu uspesan ko jokic u svom i kad srbija bude bila cenjena i voljena ko nikola jokic onda cu mozda da kritikujem 

Link to comment

inace najveci smor u ovoj seriji je sto nije bilo jednog jedinog iznenadjenja. sve se desilo 100% sto bi neko razuman predvideo. kao rondo je bolji od ocekivanog i to je najvece iznenadjenje valjda lol

Link to comment

Da je najpmaetniji igrac  ne bi statirao kao ikebana i gledao kako brod tone , nego bi  povukao kad  je potrebno, ono sto on igra u ovoj seriji je alibi kosarka , osim  one zadnje cetvrtine u drugoj utakmici, e tako treba da igra citavu seriju  da bi Denver imao sansu da pobedi .

Edited by Micko8
Link to comment
51 minutes ago, James Marshall said:

Ošuri ih Boston u drugom poluvremenu, bolji doprinos klupe, Majami nešto bez gasa a bogme i bez šuta.

ma pribegli molitvi na poluvremenu

Image

  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment

Ubiše me ove utakmice, zombiram ko neki deda evo već drugi dan. Još večeras pa valjda preteknem za ponedeljak. Onaj west coast termin od pola 5 je keva za ovaj u 3.

Edited by Mos
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Mos said:

Ubiše me ove utakmice, zombiram ko neki deda evo već drugi dan. Još večeras pa valjda preteknem za ponedeljak. Onaj west coast termin od pola 5 je keva za ovaj u 3.

isto

juce ni ziv ni mrtav ceo dan

danas jedva malo bolje i to zato sto je imalo vremena da se produzi spavanje

 

a i to sto kazes, do pola 5 se coek u godinama vec naspava :D, ovo u 3 najgore u pola noci, ni tamo ni amo

  • +1 1
Link to comment

50 mins ago – via Twitter MarcJSpears
Marc J. Spears: Lakers injury report for Game 5: Anthony Davis (sprained left ankle) and Dion Waiters (sore left groin) are questionable. Alex Caruso (sore right wrist), Danny Green (Volar plate injury, left ring finger) and LeBron James (sore vagina) are probable.

 

LeBron :lol: 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Mislim da je noćas odlučilo što su sudije olako svirali faulove. Ubili su u pojam Batlera, koji nije mogao da pegla u drugom kao u prvom. Plus Adebajo nije smeo, pa su rešili Tajs i Kanter. Jbg, mnogo utiče kriterijum u oba finala.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...