Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Pa, men' se cini da su malo lakse dolazili na liniju za slobodna bacanja igraci LAL za razliku od igraca DEN.

Ne nesto preterano kao u G1 ali opet.

 

Bila je jedna situacija kad Marej daje kos u faul ali ne dobija 2+1.

U 4/4

Pogledacu posle i onu blokadu LBJa nad Marejem, na minus 3

Mozda je i tu bilo nekog kontakta koji bi se, cini mi se, sudio na drugoj strani

 

Ali da, da je Jokic bio aktivniji i da nisu dopustili 3000 poena iz drugog napada, ne bi nikakva slobodna bacanja pomogla LALu

 

Opet, ohrabrujuce je to da i pored uzasne igre Denvera, opet su bili tu negde

Definitivno su pobedivi lejkersi

Link to comment

Pobedivi su svakako, ali nece se 100 puta vracati sa 3-1. Generalno je ova serija dosta bliza nego sto skor pokazuje, ali izmedju 1-3 i 3-1 razliku je napravila mnogo veca plejof kilometraza, i to je bilo ocekivano. Denver je ovde prilicno ahead of schedule, mozda im je bolje da puknu ubedljivije da se front office ne zadovolji ovim sto imaju, kako imaju obicaj da rade. 

 

  • +1 1
Link to comment

Vidim da često ljudi primenjuju taj narativ:"Da su odigrali bolje suđenje im ne bi bilo problem." 

 

Oni su odigrali kako su odigrali,a na sudijama je da sude kako treba,a to u prvoj i u ovoj utakmici nije bio slučaj.Na stranu što je pitanje da li bi pobedili i da je suđenje bilo korektno,ali to je već druga priča.

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Mos said:

Je l’ ima negde faul nad Dejvisom, kad je pao kao mitraljezom da su ga pokosili?

 

e da taj ... kada se mislilo da je izvrnuo zglob. ponavljali su doskok i milsap ga nije pipnuo niti mu usao u cilindar (putanju doskoka) ... ne znam da li je bio faul mozda pre toga

Link to comment
48 minutes ago, cedo said:

edit: za ovo bi lebron dobio bacanja

ako ista, lebron dosta puta ne dobija faul. izvlaci se i on sa dosta batina i faulova u napadu, ali faulove na podoru njemu oduvek teze daju nego mnogim drugim zvezdama u ligi.

Edited by Joe D
Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

ako ista, lebron dosta puta ne dobija faul. izvlaci se i on sa dosta batina i faulova u napadu, ali faulove na podoru njemu oduvek teze daju nego mnogim drugim zvezama u ligi.

 

dobro sad ... nemoj da povlacis paralelu sa hardenom ... to je druga dimenzija

 

meni je najjace kada lebron uvali rame i odvali protivnika i dobije faul ... bila je jedna takva situacija cini mi se u prosloj utakmici na grantu

Link to comment

Ko mu je kriv što je toliko snažan pa se ne može ni steći utisak da je fauliran :D

 

Kako je bilo kada je Šek igrao? Kapiram da je bio realno fauliran nekih 100 puta po utakmici.Koliko često su sudili faul nad njim?

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...