Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

1 minute ago, 1n54jd3r said:

Uopste nije nemoguce...Jokic nema problem da prepusti Mareju da dominira, mislim da moze da ima problem ako ne dobije ni jedan povratni pas od njega iz pnr a kada je u boljoj poziciji...svi znamo koliki je Jokicev kosarkaski IQ i da mu je vodilja "make the right play"...ako sve druge nesebicno cini boljima, valjda nije preterano da ocekuje tu istu nesebicnost i od njih

 

brate

 

 

Link to comment
14 minutes ago, theanswer said:

 

Dajem i ja svoj maksimum pa ne igram u Denveru za 30 miliona godišnje

Kada su iskoristili team option za ovu godinu ugovora, znali su da godine cine svoje i da je u decline-u...svesno su ga ostavili zbog kohezije tima i veteranskog liderstva u svlacionici...ok, verovatno nisu mislili da ce toliko da se sroza njegov ucinak ali nije ni ne znam koliko neverovatno...nije ni prvi ni poslednji ex all star veteran sa ugovorom koji je mnogo iznad statistike koju donosi

Link to comment
23 minutes ago, 1n54jd3r said:

Ne mogu da shvatim zasto je Jokic danas usao sa minimumom energije...a mozda se iznervirao jer ga Dzamal ispreskakao masu puta u napadu

Preskakao je i zbog toga sto je jokic isao od kosa, bezao od hauarda i lopte i po pravilu ostajao u nekavim bzvz pozicijama

 

Jedina utakmica koju su dobili je ona u kojoj su imali kontrolu skoka

Mora tu jokic dati mnogo veci doprinos ispod kosa

Dejvis je valjda najgori protivnik za milsapa

Link to comment
21 hours ago, Mos said:

Očekujem opet neko bežanje od 15 razlike na poluvremenu, pa stizanje Nuggetsa na 5-6 u poslednjoj četvrtini, a onda šta Marejevo mudo i sudije daju.


Yep.

Link to comment

ja krivim adama madesa. on svake godine u novembru plasira tu teoriju kad nema o cemu da prica a jokica mrzi da zivi: debeli jokic se vuce po terenu u novembru - to je sigurno zato sto je mnogo inteligentan pa ga nervira kako mari i tori igraju. i ljudi se primili.

 

mada jedno je to reci za nevaznu tekmu u  novembru a drugo za kljucnu tekmu finala zapada. kao, u prvoj cetvrtini ne zagradjuje zato sto ga muri preskocio... misim ta teorija je uvredljiva za jokica, ako nista drugo

Link to comment

Debeli je nekoliko puta odbio da sutira iz otvorenih situacija , one floutere koje retko kada promasuje , sam kao duh a on umesto toga  odluci da asistira za tri poena saigracu i naravno promasaj a na drugoj strani kazna, poslednji put je bila takva situacija , kada je Milsap dobio licnu gresku u napadu u trecoj  cetvrtini pa je morao na odmor  , gde su mogli  da se priblize na dva ili tri poena razlike, ne secam se bas tacno, umesto toga kazna na drugoj strani i opet serija Lejkersa. Na pocetku utakmice ga je Howard izmaltreritirao,  tako da je u nastavku igrao alibi kosarku,izbacio ga je ovaj  iz koloseka ,     falilo  je njegovih 20 plus poena i mozda bi i izvukli ovu utakmicu , ni Lejkersi nisu nista posebno odigrali , opet ih je vadio Rondo u drugom poluvremenu, gotova je ova serija. Ocekujem laku pobedu Lejkersa za kraj. 

Edited by Micko8
Link to comment

Na kraju nije ispalo previse bitno, ali kako je Malone bacio dva preostala tajmauta na kraju :ph34r:

 

Lakersi su skok i tranzicija (uz odbranu) i prilicno su ranjivi kad se to iskontrolise. Uzasno se muce 5 na 5. Nocas nisu dali kos na postavljenu odbranu u poslednjih sest minuta. Al zato 25 poena iz drugog napada na 12 ofanzivnih skokova. To mora da je neki rekord.

 

Ona zona im nije za kurac. Odbranili su prva dva poseda i mislim vise nijedan.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Pa losiji nego inace

U 4/4 je nonstop ulazio i izlazio iz igre, zbog faulova

Nekako kao da nije imao vremena da se "zahukce"

Onda je u 4/4 imao iz igre  0-3 u par napada i to nesto sto on obicno pogadja pa ga je mozda i to malo demoralisalo

 

I meni je utisak da, iako je odigrao strasnu utakmicu, Marej par puta nije vratio loptu.. 

Jokic je imao 2/3 za 3, da je sibnuo jos 2, otvorio bi reket dodatno, dobili bi svi bust na samopouzdanju itd

Cini mi se da je bilo prilika ali je Marej isao do kraja

Opet kazem, svasta je izvlacio i pogadjao ali mi je nekako krajnji utisak da je maaaalo preterao

 

Pogotovo kad su prisli na minus 3 i imali napad

Ono sto je probao protiv LBJa, videlo se s Marsa da ce biti blokada Kristijane.

I odmah na drugoj strani kazna za minus 5, pa opet sjeban napad i cini mi se bacanja za Kristijanu, i ode na minus 7

 

Inace, nakon onog kukanja po medijima i textova, kraljica je sutnula cini mi se 14 sl.bacanja

Edited by Have_Fun
Link to comment
1 hour ago, precog said:

ladno mos gledao utakmicu, zato su i izgubili. 

da li je debeli stvarno bio los ili su ga hauard istukao na pocetku?

bio je los kako ga je video u startnoj petorci

nije ga pipnuo hauard, jer je nas jokara iskusno bezao po parketu

 

jos prvi napad denvera i hauard pravi licnu na valjda grentu, neka polukontra cini mi se

i razmisljam "dobro je, sad ce jokic agresivno i ima da ga napuni faulovima ocas posla

 

no medjutim...

Link to comment
1 hour ago, precog said:

ladno mos gledao utakmicu, zato su i izgubili. 

da li je debeli stvarno bio los ili su ga hauard istukao na pocetku?


Drugo poluvreme. Prošlu od početka, tako da se odgovor sam nameće :sleep: radi se o klasičnom, kosmičkom, mid plejof, anti-jinx flipu, sad pobedjuju kad gledam. 

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

35:23 u slobodnjacima, izgleda da je zalba urodila plodom, brzo radi pravno-birokratski sistem NBA

Mislim da je u poslednjoj četvrtini bilo 17 bacanja za LAL.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...