Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Samo da napomenem za kraj još jednom da je Milsap beskorisno smeće koje na jedan dobar potez napravi dvanaest loših. 

Edited by theanswer
Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

Samo da napomenem za kraj još jednom da je Milsap beskorisno smeće koje na jedan dobar potez napravi dvanaest loših. 

Ne bih sad bacao drvlje i kamenje na Milsapa...covek daje svoj maksimum i trudi se...smece je Plamli

Link to comment
Just now, 1n54jd3r said:

Ne bih sad bacao drvlje i kamenje na Milsapa...covek daje svoj maksimum i trudi se...smece je Plamli

 

Dajem i ja svoj maksimum pa ne igram u Denveru za 30 miliona godišnje

Link to comment
Ne mogu da shvatim zasto je Jokic danas usao sa minimumom energije...a mozda se iznervirao jer ga Dzamal ispreskakao masu puta u napadu
Nije ušao sa minimumom energije već je realno lenj da zida 10 napada za redom, što bi se cimao, a Mareju nije problem da prodire 10 puta za redom, voli čovek. To je razlika, a ne u energiji, stalo je debelom, vidi se, samo ga malo zimr I to je to.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Ne bih sad bacao drvlje i kamenje na Milsapa...covek daje svoj maksimum i trudi se...smece je Plamli
U tone i jeste problem, njegov trenutni maksimun je nepostojeći doprinos ekipi, čovek je bukvalno jebeni vazduh, meni izgleda na terenu kao veteran od 53 godine koji se vratio da pomogne lokalnom klubu jer nema ko da igra. Kao nekad je znao, al sad ne može ništa, vuče se po terenu i pokušava na znanje. Ma slepac beskorisni.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, fancy claps said:

daj molim te

Uopste nije nemoguce...Jokic nema problem da prepusti Mareju da dominira, mislim da moze da ima problem ako ne dobije ni jedan povratni pas od njega iz pnr a kada je u boljoj poziciji...svi znamo koliki je Jokicev kosarkaski IQ i da mu je vodilja "make the right play"...ako sve druge nesebicno cini boljima, valjda nije preterano da ocekuje tu istu nesebicnost i od njih

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...