Jump to content

NBA 2019/2020

Ivo Petović

Recommended Posts

Quizmaster

U najnovijem broju zagrebačke enigmatske revije "Kviskoteka" objavio sam ovu skandinavku :kecman:

(a nisam inače  dugo kačio slike na forumu, pa sam zaboravio kako se to radi) :isuse:

nikola-joki.jpg

• +1 9
  • Replies 8,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1n54jd3r

681

• Mos

647

• napadaj

543

• pbg12345

473

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uzela mi žena za desetogodišnjicu. Kaže provodim više vremena noću sa njim nego sa njom, iako je ona mnogo mršavija.    Pošto nema ništa od basketa još godinu dana, dres i litre koka kole su

Posted Images

3 hours ago, Moća said:

Znači Kalpari je neznalica?

e jbg sad :D naravno da nije neznalica, ali on može biti simpatičan samo onom ko uopšte nije upoznat s likom i delom.

plus je i posterboy kako funkcioniše trenerska branša gde sve počinje i završava sa networkingom. Porodice Corleone i DiMeo ili Barskdale Organization mogu samo da sanjaju taj stepen organizacije i lojalnosti koji imaju football i basket treneri.

• +1 1

Jedva gledam na oči, ako nam debeli ode na više od -15, odo i ja, ali imam dobar feeling. Mislim da ih je pobeda dodatno digla, dodala još malo samopouzdanja i da možemo da očekujemo barem egal fight.

AD oplodio Milsapa (koji je krenuo uzasno lose u utakmicu), pa je nastavio da se izivljava i na Grentu (koji daje sve od sebe i igra agresivno u odbrani). Za sada je bez promasaja. Neko ga mora zaustaviti jer ce bukvalno svaki pozicioni napad da igraju na njega.