Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Umorni su i jedni i drugi

Moj glavni utisak je da lejkersi nisu bolji, bar to ne pokazuju na terenu

Jesu oni imali periode igre i neke segmente (skok, tranzicija) posebno u prve dve, ali nemam onaj osecaj da mogu pojacati dodatno kad im zatreba

Cak mi se cini da denver ima vise rezerve u tom smislu

 

A jokic igra odlicno, ne samo seriju, vec citav PO

Eventualno ona prva sa lejkersima se ne uklapa, al ta utakmica je za sve posebna prica

Tako da mi nisu bas jasne kritike na jokarin racun. Ne znam sta se tacno ocekuje, valjda da vuce 48 min

Em igra protiv zvanicno najboljeg visokog lige i protiv najboljeg igraca lige od dzordana na ovamo

Isporucuje, razigrava ekipu, prilagodjava se jasno iz tekme u tekmu, igra vise nego postenu individualnu odbranu, a za timsku kad utegnu je jedan od najzasluznijih

 

Ne nuzno vezano za to direktno, voleo bih videti reakciju drugih superstarova da nasuprot sebe imaju ovakvog haurda i da sudije puste ono sto su pustale u prvoj

Kako bi npr dzejms reagovao ili sta bi npr ostalo od hardenove igre itd

 

Ono sto mi se cini da se previdja jokic ne mora samo individualno isporuciti, on ima obavezu i da nosi ekipu u svakom smislu sto napred sto nazad, dejvis npr ni izbliza nema takve obaveze/ulogu

Link to comment

Ovde

Mada sam jytros jednom preleteo sa fona, moguce da sam pofresno protumacio

 

Nije se pljuvalo, ali ono "opet nestao", ne igra nista vec x minuta, nije dao poen u cetvroj - parafraziram

 

Mislim da zasluzuje sve pohvale za pokazano

Link to comment
24 minutes ago, pbg12345 said:

Ovde

Mada sam jytros jednom preleteo sa fona, moguce da sam pofresno protumacio

 

Nije se pljuvalo, ali ono "opet nestao", ne igra nista vec x minuta, nije dao poen u cetvroj - parafraziram

 

Mislim da zasluzuje sve pohvale za pokazano

opet se raspravljas sam sa sobom. 

Link to comment
2 hours ago, omiljeni said:

Dobar je Jokara, odlicno se uklapa u tu ulogu trece violine.

Neka bude i peta violina, samo da ogavna skupina iz la odjebe iz babla.

Edited by Jozef K.
  • +1 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...