Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Prvi put u ovom PO da je umor kod nekih igrača bio toliko očigledan.Pre svih kod Jokića i Dejvisa u poslednjoj četvrtini.

Edited by Milošica
Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

Prvi put u ovom PO da je umor kod nekih igrača bio toliko očigledan.Pre svih kod Jokića i Dejvisa u poslednjoj četvrtini.

Pa Jokic je imao fin odmor pre ulaska u cetvrtoj valjda...ocekivao sam da ce da pokida kad ovi krenuse sa zonom i Rondom na njemu

 

Bilo kako bilo, tek sad pocinje serija i u nastavku cemo videti prava nadmudrivanja takticka

Link to comment

Ta statistika nije ni predvidjena da se posmatra individualno. A opet Markieffov +/- u ovoj seriji od jedno minus tisucu lepo pokazuje koliko ta niska petorka Lakersa ne lici ni na sta.

 

Greota je sto onakva energija Lakersa nije kaznjena nekom samarcinom od 30+ razlike koliko su zasluzili. Nadam se da ce im se ova tekma vratiti i ujesti ih za dupe, jer Denver moze bolje od ovoga.

Link to comment

Svaka im čast na volji koju su pokazali, nakon onakvog šokantnog poraza uspeli su da odigraju odličnu utakmicu. Istina, nisu baš morali da nam prirede ovo nerviranje na kraju, ali to je NBA, igraju se vrhunske odbrane i očas posla može da se prospe desetak, pa i više poena.

Link to comment
6 minutes ago, Djuro said:

Pa dobro, pokusale su sudije i danas - ona 2 nepostojeca u napadu (u bloku), pa dva zadnja faula Jokicu.

Onaj na AD na trojci je smesan bio, za anale.

Faulovi LAL vs DEN 21:26 za celu utakmicu - to su imali pre neki dan za jedno poluvreme. Nek' bude i ovako -samo da ne bude ko prva utakmica - em sramota em ne moze ni da se igra. 

Link to comment

Sjajno. Ko bi se rekao da će posle izmišljenog faula na +20 za tri da krene onaj raspad na zonu. Već sam se bio pomirio da četvrtu neću ni da gledam. Odvratni i ogavni su lejkersi, posebno prve dve violine. Pokazalo se da je važniji kriterijum suđenja, nego samo navlačenje. I sada su se sudije trudile da pomognu, ali je sam kriterijum bio takav da kada se pusti igra, pobeđuje kvalitetniji tim.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...