Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Ma kakav inat, nije ovo namešteno, ovo je ono da bude dovoljno da te izbaci iz ritma kad si u egalu. Posle se iznivelisu faulovi kad utakmica ode u garbage time. Kao da ne znamo svi ovaj osecaj od pre. Kad proradi inat idu odmah dva faula, ceo tim shvati da ne sme previse fizicki da igra i adio. Moras da budes duplo bolji od protivnika u takvoj situaciji a ovi Naggetsi su slabiji, sa potencijalom da se drze blizu na srce i lozenje.

 

Zbog ovakvih stvari i propratnih bullshita mi se ne gleda kosarka na duze staze.

Edited by Mos
Link to comment

nisam pristalica teorija o antisrpskim zaverama, prosto nisam tako vaspitan, ali malo je previse kad se stalno ponavlja... kingsi 2002, hapsenje roda blagojevica, djokovic na jues openu...

Link to comment
48 minutes ago, maheem said:

Ko što neko reče treba malo obuzdati Howarda da se ne loži tako

easy...samo neka mu neko drpi iz sobe kutiju sa steroidima

 

moze ovo opusteno da ode u game7, ako sudije iole dozvole...opet kazem ponavljam, ubedjeniji sam u to sada no pre ove tekme

Link to comment
9 minutes ago, Joe D said:

razumem lozenje, ali ne vidim kako moze da potraje ova serija, sa ili bez sudija. smatracu svaku pobedu koju izvuku cudom.

Slazes se da je u prvom poluvremenu bila na delu oruzana pljacka? Jokic izasao pri pocetku druge cetvrtine bese? I uz sve to minus je bio maltene jednocifren. Meni se cini da Denver ima igru da odgovori i bude konkurentan. Moze da bude i metla naravno ali nije mi nerealno ni da ode u 7. Thats all.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Mos said:

Ma kakav inat, nije ovo namešteno, ovo je ono da bude dovoljno da te izbaci iz ritma kad si u egalu. Posle se iznivelisu faulovi kad utakmica ode u garbage time. Kao da ne znamo svi ovaj osecaj od pre. Kad proradi inat idu odmah dva faula, ceo tim shvati da ne sme previse fizicki da igra i adio. Moras da budes duplo bolji od protivnika u takvoj situaciji a ovi Naggetsi su slabiji, sa potencijalom da se drze blizu na srce i lozenje.

 

Zbog ovakvih stvari i propratnih bullshita mi se ne gleda kosarka na duze staze.

ali bukvalno

od nocas izbegavam da napisem komentar koliko su mi se ogadili

sudije na prvom mestu, ali onda i komentatori, pa ono lozenje lejkersa, pogotovo lebrona

7 minutes ago, Joe D said:

razumem lozenje, ali ne vidim kako moze da potraje ova serija, sa ili bez sudija. smatracu svaku pobedu koju izvuku cudom.

zasto denver ne bi mogao dobiti utakmicu bez onakvog sudjenja?

 

ako bi sudjenje bilo kao protiv klipersa ocekivao bi da denver bas zbog ovog u prvoj utakmici izvuce iz sebe maksimum i dobije neku

a sa sudjenjem kao sinoc suludo je i pisati, morali bi biti bukvalno za klasu bolji da izvuku nesto, sto je jbg potpuno nerealno

Link to comment

Kakvi specijalci, finale konferencije NBA a suđenje kao u najboljim godinama KLS ili ABA. I onda se pitaju što im pada rejting. A ni ljude koji čak navijaju za Lejkerse a ovo ih radi isto ne kapiram. Valjda gledaš zbog košarke, a ne zbog šoua onog njihovog Lamonike Bradersa. 

Link to comment

Najludje je sto su zaista bolji i bez toga, AD moze da im radi sta hoce i bez tri faula Jokicu. Al’ ne, mora 1 dominacija biti, da imaju o cemu da pricaju u studiju posle tekme sta li.

Link to comment

jbg radili su i ova dvojica lejkersima sta oce dok su sudije dozvoljavale da igraju

a ona dva faula jokica na dejvisu su posebna smijurija

jokic je sinoc imao tretman kao da igra prvu sezonu u ligi kao 41 pik odnosno kao potpuni anonimus 

 

Link to comment

naravno da u bolji. svaki put kad su dodali malo gas, nageci su izledali kao mala deca na terenu. jebo prvu cetvrtinu, ovo je veteranska ekipa i nece da se nadigravaju 48 minuta sa protivnikom. oni su izgubili i prve meceve u prethodne dve serije, lebron jos nije ni poceo da igra. sudjenje u drugoj cetvrtini je naravno bilo sramotno, ali nista to ne menja u odnosu snaga. nije ovo ekipa koja ce da ispusta dvocifrene prednosti, moras da imas snage da trci i da se krljas ceo mec sa njima, i moras da pogadjas suteve koje ti daju. 

 

denveru konstantno fali pouzdano veteransko prisustvo u ekipi. millsap nije vise za ovu ulogu. 

Link to comment

Upravo zato i nervira, sto smo mogli gledati kosarku pa nek ih pobede na kraju i sve ok. Ovako je bilo gotovo u prvom minutu trece cetvrtine. Nevidjeno interesantno finale zapada. 

  • +1 1
Link to comment

znači dobro sam uradio što sam se okrenuo na drugu stranu kada je sat zvonio u 3:00? bravo ja.

 

protrčao malo Reddit i Twitter, ljudi su solidno ispižđeni. sem Lejkers fanova naravno.

  • +1 1
Link to comment

Bolji pa bolji, to se pričalo i za Kliperse. Ne govorim na kraju dana više ni o rezultatu ni o nekoj neizvjesnosti, nego par onih iživljavanja tipa bacakanje Hauarda ili oni faulovi u napadu Jokiću ti izazovu želju da prebaciš na snuker ili šah. 

  • +1 1
Link to comment

Jesu LAL bolji na papiru.. ali i LAC su isto.
Kosarka je cudna igra, ne dobija uvek favorit.. 

Kad se udje u poslednjih 5min a egal si, onda ili potones u zivo blato ili pokazes muda i dobijes.
A Marej i Jokic su pokazali da im muda udaraju u kolena.. dok nije nemoguce da vidimo kako se LBJ-u uvuku u guzicu, desavalo se i ranije.

Ne kazem da ce DEN da izbaci LAL, ali su se desavale i cudnije stvari.. da su imali jednak tretman jutros, ne vidim sto bi bilo cudno da im uzmu G1.

Jednostavno DEN nije pruzena prilika da se nadigravaju pa da vidimo ko bi dobio.
Dvocifrenu prednost LAL su stekli na krilima sudija.. jebo ja to..

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...