Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Denver bi imao vise sanse da Jokic i Marej u napadu nisu nikom dodali osim jedan drugom. Svaki pokusaj izolacije nekog drugog zavrsi otuzno. 

 

Takođe i razlika u fizikalijama je takva da nekad podseti na utakmicu nas protiv Amera. 

Edited by samo_opusteno
Link to comment

SBBKBB, ali da je nepristrasnog sudjenja Denver moze da igra protiv ovih. I da ima realne sanse za prolaz dalje. Nece svaku suditi Toni Braders valjda. Nazovite me ludim, ali veci sam optimista za Denver no sto sam bio pre game1. Jokic i Dzamal nece ovo sranje tek tako da prihvate.

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Grant ne zna gde se nalazi veceras.

Baš bi bila fora da ima 30 identičnih Morissa u ligi i da svaka ekipa ima po jednog.

Kak je graciozan King James, ka telefonska bandera.

 

Edited by maheem
  • Haha 1
Link to comment

eto kolko je sindikat igraca slabasan kad skot foster nastavlja da se izivljava iz kola u kolo pored zivog krisa pola.

Edited by fancy claps
Link to comment

ne treba se nervirati... iskoristili su Fostera i Brothersa u prvoj, mogu im doci jos jednom. Dick Bavetta je premator da ga vrnu iz penzije, znaci mogu Nuggetsi racunati na 5 tekmi gde AD nece sutirati 1FT per minute. treba da dobiju 4 od tih 5, easy

Link to comment

Ma nema frke.

 

Samo neka igraju, nema veze.

 

Kada udju u šut i u killer mode iz serije sa LAC, nece ni sudije vise srati.

Pokazali su u 1/4 da imaju igru i za LAL i za sudije.

 

Ne zaboravimo da su i umorni, a ovi odmorni.

Link to comment

OK, sudije su debelo navlačile, ali realno je i to da su se ispraznili posle dve pobede 4:3 i toliko preokreta koje su pravili u plej-ofu. Previše su promašivali otvorenih šuteva i olako gubili lopte, treba da se igra mnogo tvrđa utakmica protiv ovih nabildovanih likova. Ako je nešto dobro u porazu, to je da sa malo prizemlje i da im proradi inat što su ih sudije zajebavale.

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...