Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

kad bi ga stavljali kao primarnog defanzivca, nemam sumnje da bi ga jokic resio pre ili kasnije. zajebano je sto mogu dovoljno da otezaju jokicu zivot i be toga, a onda da zelepe davisa na njega kad se priblizi utakmica kraju.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Joe D said:

kad bi ga stavljali kao primarnog defanzivca, nemam sumnje da bi ga jokic resio pre ili kasnije. zajebano je sto mogu dovoljno da otezaju jokicu zivot i be toga, a onda da zelepe davisa na njega kad se priblizi utakmica kraju.

 

da. ovako je pomalo fejvors gober situacija. plus ja bih pre da lebron pomaze, igra sekundarnog rim protectora nego ad... al opet nisam gledo brojeve

Link to comment
8 minutes ago, Joe D said:

treba im da maga porter junior ima ozibljno dobru seriju. i mislim da moze

da, trebalo bi da igraju sa jokic, mpj, grant, gerris, murray postavkom i da se nadaju da ce mpj da reseta.

Link to comment
31 minutes ago, Joe D said:

kad bi ga stavljali kao primarnog defanzivca, nemam sumnje da bi ga jokic resio pre ili kasnije. zajebano je sto mogu dovoljno da otezaju jokicu zivot i be toga, a onda da zelepe davisa na njega kad se priblizi utakmica kraju.

tako ce i da rade. prvo poluvreme ce McGee i Howard(i to vise Howard, u kakvom god da je stanju, mnogo je ozbiljniji igrac) da ga prebiju koliko god mogu. neka obojica igraju po 10min i nabiju 5 penala, to su ukupno 4 bacanja i Jokic sa slomljenim kostima... zabole ih paja za pozicioni napad, to neka LeBron resava, dace iz tranizicije sasvim dovoljno a Nuggetsi nece preci 45 poena...

AD ce preuzeti u drugom poluvremenu, otvoriti spacing, i onda on ili LeBron resavati iz izolacije dok je reket prazan

postoje 3 nacina na koji Nuggetsi mogu dobiti ako se ovo desi

1. Jokic dobije sudjenje ko da je AD... not gonna happen

2. Jokic ima snage u drugom pored svih batina, plus moze da resi ADa... not gonna happen

3. ostatak Nuggetsa(van Jokica i Murraya) se pojavi na tekmi

znaci bukvalno treba da se pojave Harris i Millsap iz 2017 ili 18

Link to comment

Kljuc za Denver je kako ce da odigraju i sutiraju svi koji se ne zovu Jokic. On ce pokusati agresivno od starta, ako skapira da je previse neefikasno njegovo poentersko trosenje u unutrasnjoj igri, prilagodice se, izvuci se spolja i kreirati za ostale...iskreno, plasi me ako krene da se nadigrava sa Dvajtom u reketu, ovaj ga je cesto znao iznervirati i izbaciti iz koloseka batinjanjem i provokacijama...AD bilo na Jokicu ili na 4 ce biti zajeban svakako

Link to comment

ja da sam trener reko bi: momci, bez izgubljenih lopti! dobijete ih u skoku!

 

jokicu, svi kazu da nisi elitni branic u prostoru i zastiti obruca, pokazi im kolko grese!

Link to comment

Ako ga cuva Dvajt nece ulaziti u reket, vrtece pikenrol sa Marejom do iznemoglosti. Dvajt ne moze to da isprati, nije mogao ni Gober. Zavisi od odluke Lejkersa da li ce to Sisoje da zavrsava floterima ili Dzamal da baca trojke, potencijalno i jedno i drugo je jako opasno.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...