Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

9 hours ago, J.R. Cash said:

 

Boston je vecim delom obe utakmice delovao kao bolji tim, ali kao i protiv Toronta pronalaze nacin da izgube ove tesne tekme. Preskupo je prodati dve zive lopte za  pick 6 u ovakvoj zavrsnici.

 

Danas su se raspali na zonu. U odbrani u trecoj cetvrtini nisu mogli da rese Bamov rol. U zavrsnici je Stevens stavio Browna na Bama, ali je ovaj mozda u kljucnom posedu, posle Kembine trojke za plus pet, zaboravio koga cuva i naravno da su popili Bamov kos iz rola. Tu se videlo koliko im nedostaje Hayward. Theis je morao da ostane u igri i ide na Crowdera jer Boston osim Wanamakera nema upotrebljivog niskog na klupi., a sa njim su premali ako igraju bez petice. 

 

Doduse, Majami je imao dosta srece dok je okretao utamicu u trecoj cetvrtini. Prvo na 10 razlike Theis resetuje sat dok istice vreme za napad, sude mrtvu iz koje Crowder ubacuje 3+1. Onda u sledecem napadu ne sviraju faulcinu Bama na Theisu i Heat daje kos dok ovaj lezi. Ocas posla cetiri razlike na bazi kurca. I jos pred kraj cetvrtine Olynyk ubacuje frljoku o tablu.

 

Spo je dobio utakmicu zonom, al zamalo da je prospe zonom u poslednjoj odbrani. Dozvolili su laganu otvorenu trojka iz kornera.


Ovo sa Tajsom i mrtvom mi je isto bilo čudno, koliko su brzo resetovali sat, a još brže svirali mrtvu, iskreno ja bih u onoj situaciji pustio sat, ono njegovo mi nije bilo dovoljno jaka kontrola lopte za reset sata. 

Sudije su očaj živi, bez osjećaja sude, nekako sviraju mehanički, ajde da se dune reda radi, svirali su neke gluposti a neke bitne stvari, kao ove što si ti naveo nisu, a sinoć je da kažem jedno 2/3 grešaka išlo na štetu Bostona.

Link to comment

1 bazicno zapazanje i mozda pogresno, jer nemam nikakve brojeve, nisam repriziro utakmice, sluso podkaste itd: ali reko bih da ce biti zanimljivo koliko ce lejkersi igrati s dejvisom na petici, jer kapiram da im tzv. visoka petorka daje prednost u odbrani a tzv. mala u pozicionom napadu. ako igraju big s dejvisom koji pomaze na jokicu, to zatvara reket i jokicu i njegovim saigracima, ali i na drugoj strani otezava posao lebronu koji misim da vise ne moze da zavrsava preko petorice u reketu i sjebava im spejsing. takodje videcemo kako utice na skok.

 

Edited by fancy claps
Link to comment
7 minutes ago, precog said:

gde i kako docekujete utakmicu?

 

u krevetu :fantom:

nije se vise tako mlado, 7mu gledao istok, pa njih, sutra ceo dan ni ziv ni mrtav 

ovako, penzionerski u krevet u 10 i taman u 3 moze da se gleda :D

 

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, fancy claps said:

1 bazicno zapazanje i mozda pogresno, jer nemam nikakve brojeve, nisam repriziro utakmice, sluso podkaste itd: ali reko bih da ce biti zanimljivo koliko ce lejkersi igrati s dejvisom na petici, jer kapiram da im tzv. visoka petorka daje prednost u odbrani a tzv. mala u pozicionom napadu. ako igraju big s dejvisom koji pomaze na jokicu, to zatvara reket i jokicu i njegovim saigracima, ali i na drugoj strani otezava posao lebronu koji misim da vise ne moze da zavrsava preko petorice u reketu i sjebava im spejsing. takodje videcemo kako utice na skok.

 

 

buraz, juce si rekao na moj post da LA nece igrati smolbol sa AD na pet :lol: po mnogim metrikama su dosta ubojitiji kada je AD centar. S druge strane, juce Vogel rece da sprema Duajt-Dzavel tandem da zajasu Jokaru. Mada mozda je to double-serbian-jew-blef.

Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

 

buraz, juce si rekao na moj post da LA nece igrati smolbol sa AD na pet :lol: po mnogim metrikama su dosta ubojitiji kada je AD centar. S druge strane, juce Vogel rece da sprema Duajt-Dzavel tandem da zajasu Jokaru. Mada mozda je to double-serbian-jew-blef.

 

dobro, to je bio praktican post a ovo vise teorijski. ne mogu ja da ga teram da igra ako je covek prvog dana reko da nece da se haba 

 

samo kazem da smolbol nije zicer nego da mi se cini da se u obe opcije nesto gubi. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...