Jump to content

NBA 2019/2020

Ivo Petović

Recommended Posts

potpuno nebitno. milvoki cak nije ni bio neki prevliki favorit, pola analiticara je favorizovala majami, i sa dobrim razlogom kako je moglo da se vidi. 

lebron nije ni kawhi ni janis ni jokic, covek je mozda i najbolji kosarkas svih vremena. igrao je finala skoro punu deceniju. dominira kad dodje plejof. narano da je njegov tim apsolutni favorit protiv denvera, nemojmo se zajebavati.

• +1 2
  • Replies 6,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1n54jd3r

546

• Mos

498

• napadaj

413

• pbg12345

364

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uzela mi žena za desetogodišnjicu. Kaže provodim više vremena noću sa njim nego sa njom, iako je ona mnogo mršavija.    Pošto nema ništa od basketa još godinu dana, dres i litre koka kole su

Posted Images

Pod velikim je pritiskom sada LeBron. Svi ocekuju da osvoji, time window za titule mu se smanjuje. Video je kako su kritikovani Lenard i PG13 kad ne isporuce, zna da bi to pljuvanje bili 100x gore kada bi se njemu dogodio slican fail. Retko ko je imun na choke-ovanje kada su ulozi veliki, a ulog je njegov legacy i narativ oko istog koji mu neizmerno znaci. A nije da nismo svedocili njegovom epskom choke-u onomad. Tako da sve je moguce.

Ne znam koliko verujem u ovo, pisem navijacki :D

Niti su lejkersi apsolutni favoriti, prilično je glupo reći nešto tako. Šta znači apsolutni favorit? Po čemu su ti Lejkersi sa sve tim Lebronom po kom je Lenard pišao još 2014. uopšte bolja ekipa od Klipersa sada? Sećam se gomile plejof ova gde LeBron nije dominirao ni sa boljim timovima

Lejkersi imaju Lebrona al mislim da pružaju slabe partije, igra im se zna raspasti, slab coaching,... bar ovo što sam gledao ove sezone, tako da Denver sa ovim raspoloženjem može da ih pošalje doma. Fizikalije su im odlične u odbrani ali napad im često škripi. Morace Grent, Milsap, Gari i MPJ odigrati vrhunski a imam osećaj da je to sasvim moguće.

Rekao bih da je Denver u prednosti u odnosu na LAL kada je u pitanju podrška ostatka ekipe dvojici najboljih igrača.Mlađi,brži,a rekao bih sada i kvalitetniji i sa već dovoljno iskustva kroz ove dve PO sezone.Mislim na ostatak ekipe,a ne na Jokića i Mareja.

Ključ je da AD i Dvajt ne uštopuju Jokića,a bojim se da to mogu.Dvajt je u regular season pokazao da i te kako zna da ga čuva na postu,a AD će uspeti da isprati i Jokarina izletanja van reketa.Jedini je igrač u ligi koji to može.Šta će genije iz Sombora i Meloun smisliti,videćemo.

Edited by Milošica

LAL ima (mozda samo malo) bolje legionare™ nego sto LAC ima. Ako Denver nastavi sa solidnim igrama i ako LAL ne bude na ocekivanom nivou ( a videli smo kako je LAC zglajznuo™ 3x bez neke velike panike) - eto nas - sa kesama kokica, koka-kolom (ili pepsi) na pravom mestu za odlican WCF mec. Od ovih drugih - Heat dobija a posle toga - ko god na Zapadu dobije - nek' mu je sa srecom protiv njih (Heat).