Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Niti su lejkersi apsolutni favoriti, prilično je glupo reći nešto tako. Šta znači apsolutni favorit? Po čemu su ti Lejkersi sa sve tim Lebronom po kom je Lenard pišao još 2014. uopšte bolja ekipa od Klipersa sada? Sećam se gomile plejof ova gde LeBron nije dominirao ni sa boljim timovima

Link to comment

Lejkersi imaju Lebrona al mislim da pružaju slabe partije, igra im se zna raspasti, slab coaching,... bar ovo što sam gledao ove sezone, tako da Denver sa ovim raspoloženjem može da ih pošalje doma. Fizikalije su im odlične u odbrani ali napad im često škripi. Morace Grent, Milsap, Gari i MPJ odigrati vrhunski a imam osećaj da je to sasvim moguće.

Link to comment

Rekao bih da je Denver u prednosti u odnosu na LAL kada je u pitanju podrška ostatka ekipe dvojici najboljih igrača.Mlađi,brži,a rekao bih sada i kvalitetniji i sa već dovoljno iskustva kroz ove dve PO sezone.Mislim na ostatak ekipe,a ne na Jokića i Mareja.

 

Ključ je da AD i Dvajt ne uštopuju Jokića,a bojim se da to mogu.Dvajt je u regular season pokazao da i te kako zna da ga čuva na postu,a AD će uspeti da isprati i Jokarina izletanja van reketa.Jedini je igrač u ligi koji to može.Šta će genije iz Sombora i Meloun smisliti,videćemo.

Edited by Milošica
Link to comment

LAL ima (mozda samo malo) bolje legionare™ nego sto LAC ima. Ako Denver nastavi sa solidnim igrama i ako LAL ne bude na ocekivanom nivou ( a videli smo kako je LAC zglajznuo™ 3x bez neke velike panike) - eto nas - sa kesama kokica, koka-kolom (ili pepsi) na pravom mestu za odlican WCF mec. Od ovih drugih - Heat dobija a posle toga - ko god na Zapadu dobije - nek' mu je sa srecom protiv njih (Heat). 

 

Link to comment

Rondo se potpuno povampirio i LAL su dobili trećeg veoma jakog igrača. Plus što ima šta da isporuče i ostali. Od Kuzme, pa redom. Niko nije spektakl, ali imaju svoje role. Plus treba izdržati fizičku dominaciju AD i LeBronza. Teško, mislim nikako nemaju šanse da dođu do četiri pobede. Otprilike 4:2 za fejkerse.

Link to comment

Kljucno pitanje je da li Jokic moze da postuje Dejvisa ispod kosa Lejkersa?

 

LA moze da igra sa smolbol petorkom (AD na 5, Elbidji na 4) i sa bigbol petorkom (Duajt+Dzavel na 5, AD na 4, Elbidji na 3). Prva opcija je los matchup za Denver defanzivno jer Jokara ne moze da cuva Dejvisa kada ovaj igra licem ka kosu (a igrace non stop), sto znaci ili ga Milsap cuva pa se Jokic pomera na nekog malog (sto je tesko izvodljivo) ili Milsap ide van a Jokic na AD pa sta bude bice. Ako tu disproporciju uspeju da nadomeste ekploatacijom u napadu, mozda Lejkersi odustanu od te zamisli.

 

Bigbol petorka im je mnogo prirodniji matchup, Milsap na AD, Jokic nek se bije sa ovim balvanima, pojesce i jednog i drugog, nece mu odbraniti niti jedan pikenrol sa Marejom.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...