Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

aje da pomenem i Millsaparu, koji je ovde vise puta prosao kroz toplog zeca.

 

covek jeste malo preplacen al' to je onomad bila cena, jbg.

ali je lik na mestu, dobrog je karaktera. odbrana mu je korektna, nema problema sa egom, nije drama queen a bogami i pogodi nesto tu i tamo - uglavnom kad treba (Peja@Dallas style).

to sto se od veterana ocekuje, on uglavnom isporucuje. ok, nesto manje po ulozenom dolaru ali jos uvek je to znacajan doprinos. missim, zamislimo samo nekog karmela ili slicnu dileju umesto njega. 

 

a ovde svi deda pa deda, sa 35 godina. covek ima godina ko' Lebron, CP3, LaMarcus, Marc Gasol, PJ, Iguodala, JJ - njih niko ne zove dedama. ko je dedom nazvao Hakeema u 35-oj godini, ili Duncana/Nasha/Dirka/Kidda/upisi sam.

Link to comment

Milsap samo što se usprotivio onom siledžiji što je gazio Luku, zaradio je platu za ovaj plejof. Lik je mirnoća koja treba ovim klincima. Jbg, tijelo ne služi kao nekad, ali bože moj. 

  • +1 1
Link to comment

Gledam sad kako protiv Lejkersa, jako smara onaj Rondo koji je bas sad naprasno odlucio da mu se igra kosarka.

Mislim da je za Denver bitno da doguraju kako znaju i umeju seriju do 1:3 i -16 u prvom poluvremenu pete utakmice, ostalo ce samo od sebe da se sredi.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

mudro su razdvojili utakmice po danima, cetvrtak vece je druga Bos-Mia, petak vece prva sa Fejkersima

za tekme za koje je izasao raspored tri su u 03h a jedna u 12.30...fuck...raspadam se danas citav dan

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...