Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

9 minutes ago, Svarog said:

nisam se budio od onih Kingsa zbog neke utakmice.

plašio sam se da ne izbaksuziram sad :D

vredelo je. fenomenalni Jokić, baš me interesuje koje je sve rekorde upisao ovim tripl dablom.

 

Klipersima je psiha presudila. nije ono samo do toga što su Kingsi igrali dobru odbranu. čim je Denver krenuo da pogađa u seriji ovi su stali. nadrealno da to od ekipe sa ovakvim imenima se vidi. još cela drama pre sezone da se spoje u ekipi ova dvojica, očekivao bi da jedu protivnike u ovakvim utakmicama. Geogre je vidno zasrao, al realno ni Lenarda nije bilo nigde u 2/2.

:D

 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, goofs said:


ma da, pukli su pod pritiskom, ko zna sta im je Rivers pricao izmedju utakmica, da ne ubacis ovom Denveru 100 poena kad je najbitnije...

ispada da je prelomila utakmicu petorka sa Plamlijem, ne zato sto su uradili bilo sta spec, nego samo jer su bili tu na terenu

a jbg nisi bas posten

plamli jeste bio katastrofa ono kad je usao u prvoj

ali u toj drugoj sekvenci, pocetkom cetvrte se i on uklopio u odlicnu timsku odbranu

solidno pokretljiv i onako krakat cak je i lenarda uspevao omesti

Link to comment
16 minutes ago, goofs said:

A ppp front-office pre nekoliko nedelja htelo da trejduje Marija za Bena Simonsa. pff

 

mNoGo OzBiLJnIjI iGrAc

 

to ti je savremena kosarka, sve se ceni sem igraca koji daju koseve

 

bice mi krivo ako u finalu igraju protiv bostona pa jokic uzme finals mvp jer su bostonovi pitbulovi izmaltreitrali dzamala

  • +1 1
Link to comment

@offtopic: Tek sada vidim da je Džordžova žena, srpkinja, bila striptizeta. :)

Quote

Daniela Rajic (born November 12, 1990) is an American former stripper and model.
Paul George cheated on Doc Rivers daughter with a stripper.

 

Spoiler

254?cb=20191225163307

 

Edited by salerokada
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...