Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

2 minutes ago, goofs said:

A ppp front-office pre nekoliko nedelja htelo da trejduje Marija za Bena Simonsa. pff

Manje vise ishod ovog polufinala i sta ce dalje da bude sa nashima™ al' je Ben mnogo veci invalid™ od mnogih... 

Link to comment

Kao sto sam napisao posle 6 utakmice, udvajace Jokica i on mora da dodaje a spoljna linija Denvera da daje. U prvom poluvremenu to nije dobro funkcionisalo ali Marej je fenomenalnom igrom drzao Denver na malom zaostatku. Onda je dosla 3/4 gde je Jokic podeli buljuk asistencija Denver ispogadjao i odvojio se.

Poslednja cetvrtina je epski raspad Klipersa, nisam dugo video tako los napad i toliko promasaja gde je Dzordz dominirao.

Link to comment

nisam se budio od onih Kingsa zbog neke utakmice.

plašio sam se da ne izbaksuziram sad :D

vredelo je. fenomenalni Jokić, baš me interesuje koje je sve rekorde upisao ovim tripl dablom.

 

Klipersima je psiha presudila. nije ono samo do toga što su Kingsi igrali dobru odbranu. čim je Denver krenuo da pogađa u seriji ovi su stali. nadrealno da to od ekipe sa ovakvim imenima se vidi. još cela drama pre sezone da se spoje u ekipi ova dvojica, očekivao bi da jedu protivnike u ovakvim utakmicama. Geogre je vidno zasrao, al realno ni Lenarda nije bilo nigde u 2/2.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

A ppp front-office pre nekoliko nedelja htelo da trejduje Marija za Bena Simonsa. pff

:D

koliko to sad deluje suludo na mnogo nivoa

 

negde u drugoj bas razmisljam da je marej ili igrac jako slican mareju, neophodan jokicu

do jaja su kompatibilni i igracki i karakterom (kosarkaskim, na terenu)

kao sto rekoh :fantom: samo vreme im treba, prilicno sam siguran da im ovo nije timski plafon

 

a odbrana koja jeste bila katastrofa tad, je u ove tri, odnosno u drugim poluvremenima maestralna

u prosloj su ih spustili na 35 poena u drugom, a u ovoj na 33, od cega 7 u poslednja 2 minuta kad je sve bilo reseno

 

ako pokazu i deo toga protiv lejkersa, nece biti nikakvog gazenja i bice do jaja zanimljiva serija

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Svarog said:

Klipersima je psiha presudila


ma da, pukli su pod pritiskom, ko zna sta im je Rivers pricao izmedju utakmica, da ne ubacis ovom Denveru 100 poena kad je najbitnije...

ispada da je prelomila utakmicu petorka sa Plamlijem, ne zato sto su uradili bilo sta spec, nego samo jer su bili tu na terenu

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...