Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

kakva igra mareja u ovoj cetvrtini, 20 poena 9/12 sut

odlicno je ovo kako je delovalo u jednom trenutku

bojim se da veceras ne bi imali snage da opet jure -15 sa poluvremena

 

treba u drugom doprinos ostalih, milsapa i portera pre svega

 

 

bojao sam se da ce jokara kad mu nisu svirali  ono napraviti trecu u onom ludilu, a onda su mu sudije valjda svirale 4 na njemu uzastopno u narednih minut, dva

Link to comment

Ovaj Milsap, ja nemam reči... Držati njega umesto MPJ-a je kao da čovek namerno radi na tome da izgubi. Ovaj em mlad, em bolji i potentniji sto puta, em ima priliku da stekne dragoceno play off iskustvo, ovaj igra sa ovim metuzalemom jebenim. Nervira me opasno Malone.

  • +1 2
Link to comment

Ovo što je Marej odigrao u drugoj četvrtini je za vilicu do poda. Često igrači uđu u zonu ali ovakvo rešetanje i nije baš tako često, a njemu se desilo već nekoliko puta u play off-u. Mada sam ja uvek u fazonu da je bolje da daje 25-30 stalno neko 50+ pa 14, 15.

Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

Ovaj Milsap, ja nemam reči... Držati njega umesto MPJ-a je kao da čovek namerno radi na tome da izgubi. Ovaj em mlad, em bolji i potentniji sto puta, em ima priliku da stekne dragoceno play off iskustvo, ovaj igra sa ovim metuzalemom jebenim. Nervira me opasno Malone.

a jbg sad

najbolje da ce sad skupljatri po iskustvo

treba da odigraju nesto za njega ako je na parketu, drzati ga bez da sutne je besmisleno

Link to comment
a jbg sad
najbolje da ce sad skupljatri po iskustvo
treba da odigraju nesto za njega ako je na parketu, drzati ga bez da sutne je besmisleno
Treba I da igra i da šutira.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...