Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

1 minute ago, maheem said:

ujbte pričate o Davisu kao da je Jokara toliko bolji. Anyhow, Davisa na 4 a Jokaru na 5 i svi zadovoljni

 

Samo što onda nema mesta za Janisa ili LeBrona.

 

Luka, Harden, LeBron, Janis, Dejvis, debeli - to je šestorka iz koje će petorica biti u prvom timu, a realno je da jedino između Dejvisa i Jokića može da se bira, ostali su zakucani.

Link to comment
4 minutes ago, maheem said:

ujbte pričate o Davisu kao da je Jokara toliko bolji. Anyhow, Davisa na 4 a Jokaru na 5 i svi zadovoljni


Pa u tome je fora, naravno da je AD bolji ali su po principu “smanjujemo cenzus na 3%” fingirali positionless listu da bi ugurali i njega i Janisa. Jednostavno nefer po njihovom sopstvenom dosadasnjem principu biranja. Ali posto su u kurcu zbog Covida, gledanosti i popularnosti uopste, sigurno nece trpeti nekog tamo pedesetog po broju prodatih dresova u prvoj petorci lige jos jednom u sezoni.

Edited by Mos
Link to comment
2 minutes ago, maheem said:

ujbte pričate o Davisu kao da je Jokara toliko bolji. Anyhow, Davisa na 4 a Jokaru na 5 i svi zadovoljni

ma ne bre, nego jednostavno covek nije  5 i nije igrao sezonu na 5

ako se vec ne bira 5 najboljih, nego 2+2+1 po pozicijama, onda je bzvz na silu da im se menjaju pozicije

 

a problem i jeste sto je jedno 3/4 zauzeto od janisa, pa nema mesta za oba lejkersa

a svet ce se jel srusiti ako oba nisu u all nba 1

Link to comment

Za te nagrade se uglavnom gleda regular season.Ipak,ako prođu LAC,stvarno bi bilo glupo ne napraviti ustupak Jokari i staviti Robina(koji je pri tome 4) u drugu petorku.

Edited by Milošica
Link to comment
Just now, Joe D said:

plejof se ne gleda za ove nagrade. 

ma znam, nego je sumanuto da glasaju bez plejof ucinka. posto vec ide narativ da je regularna sezona smaranje i da se u plejofu poznaju junaci.

Link to comment

doduse, vec je dejvis bio u all nba 1 "kao centar" i to i u onoj sezoni kad su startovali on  i kazins

 

sta je uopste sa tim covekom

jel on povrdjen, ima li ugovor sa nekim?

Link to comment

brt za to glasaju novinari, verovatno 200 ili 300 novinara. od kojih možda njih 10-15 navija za Lakerse. i sad neki đed što za Tallahasse Tribune napiše 2 tekstića nedeljno o NBA ima samo jednu želju pre nego što ode u penziju: da uglavi 2 Lakersa u 1st team i da sjebe našeg Jokaru

Link to comment

Niko ne misli  da će njih dvojica da ga zaustave, već da mogu da ga izmore dok Dejvis odmara. Ukoliko Denver prođe, spoljna linija će imati mnogo više prostora i od nje će se očekivati značajno više nego protiv Klipersa.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, theanswer said:

Voleo bih da dobije Denver samo da vidim kako to pojedinci misle da će Dvajt i Džaval od svih ljudi da zaustave Jokića. Sve da ih ima po trojica u rosteru. 

ma ne mogu oni njega zaustaviti

on je najtezeg direktnog protivnika u ligi vec prosao

 

sa druge strane, jbg sigurno bi mu bilo teze nego protiv zubca/herela

dovoljno je da ga ova dvojica po par minuta jasu, uz to em mogu igrati i sa dejvisom istovremeno na terenu, em makar haurd u napadu ne bi bio minus

u tom smislu mislim da mu mogu napraviti problem

sa druge strane, mareju bi u teoriji trebalo biti lakse nego protiv klipersa

nego, ko bi u toj seriji cuvao lebrona? 

 

Edited by pbg12345
Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

ma ne mogu oni njega zaustaviti

on je najtezeg direktnog protivnika u ligi vec prosao

 

sa druge strane, jbg sigurno bi mu bilo teze nego protiv zubca/herela

dovoljno je da ga ova dvojica po par minuta jasu, uz to em mogu igrati i sa dejvisom istovremeno na terenu, em makar haurd u napadu ne bi bio minus

u tom smislu mislim da mu mogu napraviti problem

sa druge strane, mareju bi u teoriji trebalo biti lakse nego protiv klipersa

nego, ko bi u toj seriji cuvao lebrona? 

 

 

Ne vidim što bi mu bilo teže nego sada. Ne znam kako su ova dvojica niti bolji mečap niti generalno bolji igrači od Herela i Zubca. Može se desiti da Jokić ima lošiju seriju od prve 2. Može da se umori, može i da mu procenat šuta za 3 koji je razlika u odnosu na njegovu sezonu do sada padne i da se vrati na nekih normalnih 35% recimo ali ne znam koliko to zavisi od nekog drugog do njega samog. 

 

Klipersi su dugački no homo i to smeta Mareju posebno. Ali nije da ne može da smeta ni Jokiću kada dođu udvajanja i rotacije. 

 

Krejg bi čuvao Lebrona. Mada mislim da bi prvo počeli sa Grentom na njemu. 

Edited by theanswer
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...