Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Ne znam ko je sta komentarisao, zaista. Ljudi su zaglavljeni u navici poredjenja box score-a  po pozicijama, kosarka ne funkcionise tako. Slabiji je protiv Houstona zato sto su ih nakantali vec u prvoj cetvrtini svaki put i Harden im je zlostavljao defanzivnu semu, ne zato sto ne moze da izadje na kraj sa Kapelom. 

Link to comment
3 hours ago, Mos said:

Komentatori Hjustona rekose sada da se Jokic prijavio u trening kamp sa 129 kila (284 pounds). On ce imati lagano 150 kad se povuce iz kosarke.

 

Znači oslabio, u februaru ili martu ove godine je imao 132 kg / 292 lbs. :P

Link to comment
3 minutes ago, Time Crisis said:

 

Znači oslabio, u februaru ili martu ove godine je imao 132 kg / 292 lbs. :P

znaci da smrsa jos 15ak i bice kol'ko tol'ko fit

 

elem, kada je Denver u pitanju, Barton se malo povratio, tj utisak je da nema vise strah od povrede, ulaska u duele...agresivno napada kos

Link to comment

Dobise nocas neverovatno dobrom odbranom. Zadrzali Hardena na 27 poena i ceo tim Hjustona na ispod 100 datih poena prvi put ove sezone. Debeli bio ok ali ne presudan, rezervna petorka sa Morisom, Huančom, Kregom i Grantom je drzala deset razlike u dva navrata. Odbrana im je top 5 u ligi ali napad i dalje skripi kad Jokic i Marej odu u kurac.

Link to comment
28 minutes ago, Time Crisis said:

 

Znači oslabio, u februaru ili martu ove godine je imao 132 kg / 292 lbs. :P


Ja sam pogresio, 254 lbs. je oko 115 kg i secam se te njegove izjave. Jedino mi nije jasno na koju foru moze sad da bude 15 kg mrsaviji :lolol: koliko li je platio meračima tamo da upisu pozitivno brojanje

Link to comment

Ok, super je luka, ali valja reci i da je sinoc igrao protiv evrokup ekipe

 

Nije igrao ni grin, a on ih u ovim okolnostima cini duplo boljom ekipom

Makar u odbrani

Mada znaci dosta i u napadu

Link to comment

Ma da, nivo kupa Lilijane Ronketi... dečko celu sezonu igra na tom nivou o čemu vi. Epski zajeb i Sakramenta i Finiksa, da ne bude samo Divac da je pglu. Nikad ne gledam onog idiota Skipa Bejlisa al sinoć pogledam jer Šenon svršava na Luku... a ova mentolčina kontrira kao a koliki mu je procenat za tri. Lepo rekao Barkli šta bi mu uradio da umire od neizlečive bolesti :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...