Jump to content

NBA 2019/2020

Ivo Petović

Recommended Posts

• Replies 8,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1n54jd3r

677

• Mos

645

• napadaj

539

• pbg12345

470

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uzela mi žena za desetogodišnjicu. Kaže provodim više vremena noću sa njim nego sa njom, iako je ona mnogo mršavija.    Pošto nema ništa od basketa još godinu dana, dres i litre koka kole su

Posted Images

@1n54jd3r

ovo prvo je mozda maaalcice navijacki :D

ali ovo drugo je 1 realnost za koju mi nije jasno zasto je ljudi ne vide :fantom:

meni ludo kad vidim da ih stavljaju cak i na prvo mesto zapada

harden voleli ga ili ne jeste napadacki bog, ali to je to otprilike od njih

njima je osatak rostera (pre)jadan

a koliko god harden bio bog, ves jos vise "obecava" da ce ih zakopati, ima bar 5 ekipa na zapadu sa boljim udarnim dvojcem od njih

jer to je valjda razlog zasto se toliko veruje u njih

a sto harden bude igrao bolje, to ce ovaj da ih vise kanali u zelji da on bude u prvom planu

msm, vestbruk i rivers... mogao bih se kladiti da ce zapravo najbolja bekovska podrska hardenu biti ovaj mucenik sto je otpao u kingsima

pod kosem preterano ovise o kapeli

koji opet ima obicaj da propusti solidan broj utakmica

ocajno su slozena ekipa, matori su, pameti nemaju :D ega na tone

raspasce se pre nove godine :fantom:

Edited by pbg12345

Arena je baš ušla all in za NBA, stvarno u Evropi niko ne radi ovo ko oni sad što rade, skidam im kapu. Ali, NBA kao sadržaj na streamovima i dalje dominira, i dalje možeš sve tako da gledaš potpuno besplatno dok je SBB-ove top sadržaje kao EL i PL ipak teže malo uhvatiti na tom kvalitetu streama kao što je NBA tako da ih to prilično jebe. 

Uhvatio sam i delove utakmica noćas na Areni čisto da vidim kako to izgleda, morali bi nešto da urade sa tim zvukom, tonom da nešto izmiksuju, nikako ne mogu da nađu sredinu između totalnog muka iz hale i da im se čuje Marv Albert u prenosu. Neka sredina mora da bude, da se ne čuje Albert ali ni da ne bude muk iz hale, nije mi jasno kako to ne mogu da srede. 

@pbg12345

pisao sam mislim pre par dana da se Harden i Westbruk slagati nece...nisam od onih koji ih guraju u finale zapada...ali da izvise za PO...c`mon, its a bit too much

Kingsi ako se uguraju na 7-8 mesto, to je vec uspesna sezona...ako bi se izborili za prednost domaceg terena, to je vec za ekspresno produzenje ugovora za Divca i za trenera (ko god to bude na kraju sezone)