Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Arena je baš ušla all in za NBA, stvarno u Evropi niko ne radi ovo ko oni sad što rade, skidam im kapu. Ali, NBA kao sadržaj na streamovima i dalje dominira, i dalje možeš sve tako da gledaš potpuno besplatno dok je SBB-ove top sadržaje kao EL i PL ipak teže malo uhvatiti na tom kvalitetu streama kao što je NBA tako da ih to prilično jebe. 

 

Uhvatio sam i delove utakmica noćas na Areni čisto da vidim kako to izgleda, morali bi nešto da urade sa tim zvukom, tonom da nešto izmiksuju, nikako ne mogu da nađu sredinu između totalnog muka iz hale i da im se čuje Marv Albert u prenosu. Neka sredina mora da bude, da se ne čuje Albert ali ni da ne bude muk iz hale, nije mi jasno kako to ne mogu da srede. 

Link to comment

@pbg12345

pisao sam mislim pre par dana da se Harden i Westbruk slagati nece...nisam od onih koji ih guraju u finale zapada...ali da izvise za PO...c`mon, its a bit too much

Kingsi ako se uguraju na 7-8 mesto, to je vec uspesna sezona...ako bi se izborili za prednost domaceg terena, to je vec za ekspresno produzenje ugovora za Divca i za trenera (ko god to bude na kraju sezone)

Link to comment

Osisana latinica?

 

A cenim da bi Radojevic koristio upravo termin smena :(

 

Dobro, previse Clarksona za moj ukos, idemo dalje. Ako je neko i sumnjao, Klivlend ide ispod 20 pobeda. Moze ponekad da se baci pogled na Garlanda i to bi bilo to.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...