Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

sa vidim da su stavili 6. mec u podnevni termin, iako je jedina uakmica to dana. kakvi djilkosi. 

 

boston - miami ce biti zajebana serija. blizance iz el-eja nemam nameru da gledam. 

  • +1 1
Link to comment

mali off

Negde videh sliju Jokica sa cigaretom i nekom plavom maramom/kapicom (naravno montaza), ali meni mocno izgledalo iz nekog razloga. Proleteo sam ali nisam sejvovao, ako neko ima nek posalje. Unapred zahvalan.

Link to comment

uskoro počinje i playoff u banatskim šorama, polako se stvaraju idealni uslovi za all time low rejtinge NBA finala.

šta znam, možda bi u interesu lige bilo najpametnije da svako veče sude 3 crnca i da guraju u finale Lakerse i Celticse, pa da se bar koliko toliko proba spasiti čast lige sa LeBronom i čuvenim rivalitetom.

a opet, ako nariktaju taj matchu a onda i tu rejtinzi flopnu, postavja se pitanje ko će da otkupi tv prava kad isteknu ugovori  i po kojoj ceni.

dobra stvar je što uvek mogu da objave da je izbila epidemija u bablu i da kažu svima vidimo se sledeće godine

 

:fantom:

Edited by omiljeni
Link to comment

Pa ok, tebi to nije bitno jer tebe boli uvo. Ali ima ovde nas dosta koji brinemo o npr buducnosti Nuggetsa, a salary cap ce tu da bude 1 od kljucnih stvari. Ako ratingsi propadnu, padaju i tv ugovori, a onda pada i cap. Za neku godinu ce i Porter morati da se potpisuje, a ako se ispostavi da Jokara i Murray jedu ogroman procenat capa onda eto belaja...

 

:fantom:

Link to comment

Pada cap svima, ali neće to svakog da uhvati u istoj situaciji. ako je Denver računao da će Jokara i Murray jesti 50% capa u 2022 ili 2023, a onda se ispostavi da će to ipak biti npr 70-80%, onda Detroit i slični timovi koji do tad neće imati nikog pod velikim ugovorom, moći da te razbijaju u free agency.

Npr Porter postaje RFA i onda više nema trika da matchuju ponude tog Detroita, a pre korone i babla su računali da će tad verovatno imati ziher situaciju za 3-4 max ugovora. 

Edited by omiljeni
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...