Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

1 hour ago, goofs said:

 

ma naravno, dobio Portland posteno, bili bolji. Samo sam ja tada bio utiska tada da je Denver blagi favorit i u boljoj poziciji, zbog domacinstva i odsustva Nurkica

 

 

haha, ajd ovu mini-seriju na istoku sto sledi :D 2:2 je minimum po meni, 3:1 dobar rezultat

 

Paaa tako nekako, da kazemo da bi Wizardsi trebalo da se dobiju, a da Boston vrati sa kamatom za ono od pre neko vece, posebno jer ce to biti vece za vece.

E sad ostaju Netsi(vrv bez Kajrija) i Fila.. mogu i da se dobiju obe, mogu i da se izgube, tako da prihvatam 2-2 ovog puta:)

Link to comment
30 minutes ago, 1n54jd3r said:

Bogdan povredio tetivu pred kraj tekme izgleda

Quote

 Bogdanovic spent the final few moments of the game on the bench with tightness in his left hamstring.

"I think it's cramped," Bogdanovic said. "I kind of felt it the whole second half but at the end it was a little bit harder and I had to go out. But it was OK."

 

Link to comment

Komentatori Hjustona rekose sada da se Jokic prijavio u trening kamp sa 129 kila (284 pounds). On ce imati lagano 150 kad se povuce iz kosarke.

Edited by Mos
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Komentatori Hjustona rekose sada da se Jokic prijavio u trening kamp sa 129 kila (284 pounds). On ce imati lagano 150 kad se povuce iz kosarke.

jesu li rekli i da ih je sramota sto ih je debeljko dobio vcrs :D

iznenadjujuce dobra partija imajuci u vidu da se cesto mucio protivu Kapele

Link to comment
30 minutes ago, Joe D said:

Nije se Jokic nikad mucio protiv Kapele, vec se ceo tim mucio protiv Hardena. Bilo koji centar sposoban da zakuca bi se proslavio tu. 

Jokara se mucio i ofanzivno i defanzivno. Kad se diskutovalo ko na koga moze da ide u PO, nismo li komentarisali da mu je Kapela los match up?

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...