Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

 

 

 

hahah kolko je ovo urnebesno i dirljivo. iskreno ne zna se ko je zrelije odigrao, ovaj sto se zainatio, zatim se naljutio sto su ga ignorisali pa se pozalio medijima, ili ovi sto su nasli da ga disciplinuju igrajuci s 4 igraca u napadu u 4/4 najvaznije utakmice sezone lol

Link to comment

meni ludje i detinjastije sto su ovi odlucili da mu salju poruke u ovakvoj utakmici. misim da je nemoguce da igrac ne pipne loptu za 14 minuta a da iza toga ne stoji udruzeni poduhvat...?

 

i pustite to antivakserstvo. ne treba da vas podsecam da je ovaj forum (bio?) fokus grupa dostajebilota, pokreta cuvenog antivaksera sase radulovica, tako da ono...

 

 

Link to comment

debeli je off, ali djb tad ni glasa nije pustao o antivakserstvu

da jesu, podrska ovde bi im se merila u promilima

 

mada, ne vidim ni da je to nesto bitno i kad je njegova kosarka u pitanju

klinac od 20ak godina, tripuje popularne budalastine

napravice jokic coeka od njega :fantom:

Link to comment
6 minutes ago, fancy claps said:

i pustite to antivakserstvo. ne treba da vas podsecam da je ovaj forum (bio?) fokus grupa dostajebilota, pokreta cuvenog antivaksera sase radulovica, tako da ono...

daj ne zezaj...ludi Radule je imao podrsku ovde u prvoj iteraciji (parazitokratija)...kad se presaltao u opskurne teorije zavere, ovde je bio iskljucivo predmet sprdnje sto je i dan danas

Link to comment
13 minutes ago, fancy claps said:

meni ludje i detinjastije sto su ovi odlucili da mu salju poruke u ovakvoj utakmici. misim da je nemoguce da igrac ne pipne loptu za 14 minuta a da iza toga ne stoji udruzeni poduhvat...?

on topic...deluje nemoguce da nije udruzeno, a opet nemoguce je i da su se udruzili u svlacionici na poluvremenu nakon sto je imao korektno prvo poluvreme...i to u utakmici koja je prakticno must win

 

mrzi me sad da gledam snimak, ali bilo bi zanimljivo utvrditi koliko ga je i ko konkretno preskakao u dodavanjima kada je bio u izglednoj poziciji

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

radna teorija je da nisu odlucili da ga ignorisu na poluvremenu nego nakon ovog soliranja s klipa. misim ne znam kad su odlucili, mozda je pizdio sto nije startovo cetvrtinu, otkud znam, nije ni bitno.

 

i mene mrzi da gledam ali kruzi 1 video s kraja utakmice kad mu dzamal i jokic ocigledno nisu zeleli da mu dodaju. a i ovako ovi koji to broje kazu da mu inace slabo dodaju loptu.

Edited by fancy claps
Link to comment

Meni se zapravo sviđa ovo što je MPJ uradio. Mali je nadrkan, hoće da igra i to jasno pokazuje, nema veze što nije u 4 zida i oka. I tačno treba da se završi tako što će svi da iskritikuje, Meloun malo da bude ljut, a ekipa da skapira da on jeste dobar u napadu. Da je neki scrub, bio bi smešan, ovako ta drčnost ispada dobra.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...