Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

:D

 

gsw pravi seriju 23:2 i vode 2 minuta do kraja poluvremena 20 razlike u memfisu :D

sa istih onih 9 zdravih igraca od neko vece :hail:

grin ih uzeo pod svoje, drzi odbranu i za sad po 7 skokova i asistencija

 

Link to comment

+17 na poluvremenu

bas fino izgledaju kingsi, odgovorno igraju

ova nasa dvojica puni samopouzdanja, drze ekipu u potpunosti

bogdan razigravao do 5 min pre poluvremena, pa onda ubacio 16 u nizu bez promasaja

Link to comment

da pokaze ko je gazda :D

gledao mem-gsw dok su oni igrali, ali bacim oko u jednom trenutku, portland vodi, svi iz startne petorke u plusu, on -10 :D

mada sumnjam da je iko i verovao da ce biti drugacije

 

samo ne znam sto je portlandu to trebalo, kapiram da njima nije zabavno

ako vec nema boljih resenja na trzistu dok cekaju ove da se oporave, bolje da su doveli nekog da skace i pegla odbranu na 4, ova dvojica bi napadaom dobijali neke utakmice

ovako su dodatno povecali taj krater u odbrani, a u napadu ce melo i to melo posle godinu dana penzije vise sutirati nego ova dvojica zbirno

Link to comment

evo trenutno izjednacio rekord karijere, 28 poena 

sut 10/13 i to je dva promasaja imao na pocetku utakmice

od sredine druge cetvrtine, do evo 7 minuta pred kraj 26 poena uz 1 promasaj :hail:

Link to comment
On 13.11.2019. at 14:26, goofs said:

 

1 vizionar.

 

Rekosmo Lal, Bos i Pho da ce biti 2-1 ... 

Koliki mini ciklus hvatamo za sledecu prognozu? ;)

Link to comment
2 hours ago, levi said:

Lebroj prvi igrač koji ima tripledouble protiv svakog tima. Eto domaćeg za Luku i Jokera

debeli kako je krenuo moze da odradi triple double bureka, kole i jogurta pre i posle bilo koje utakmice.

Link to comment
15 hours ago, Mos said:


e jebiga sad, dobili su ih fair and square. da ne pricam o useru denvera da se nadje tu gde se nasao na kraju rankinga.

 

ma naravno, dobio Portland posteno, bili bolji. Samo sam ja tada bio utiska tada da je Denver blagi favorit i u boljoj poziciji, zbog domacinstva i odsustva Nurkica

 

1 hour ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Rekosmo Lal, Bos i Pho da ce biti 2-1 ... 

Koliki mini ciklus hvatamo za sledecu prognozu? ;)

 

haha, ajd ovu mini-seriju na istoku sto sledi :D 2:2 je minimum po meni, 3:1 dobar rezultat

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...