Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Neko ko tvrdi da je rasizam razlog diskrepance u broju crnih i belih trenera u košarci vrlo površno posmatra stvari, i slabo se razume u problematiku nastanka jednog trenera. 

Ali valjda je to moderno danas, uvoditi rasnu komponentu i gde je ima i gde je nema.

 

Link to comment

Malo je bezvezno sto se ovo lomi na 1 Nashu, no potpuno je nebitno na kome se lomi, sustina ostaje. Ako se to ne razume onda jbg. 

 

Omiljeni je 99 odsto u pravu ovde. Ovaj 1 odsto kad je pomenuo big data, umal nisam prosuo kafu kad sam procitao.

 

Link to comment

A koji procenat od tih 80% crnaca uopšte žele da bude treneri? Kako to da u inside the nba sve crnci komentarišu, gde je tu rasna kvota za belce igrače? Sve mi može biti jasno ali da povod za priču o rasnoj diskriminaciji bude Stiv jebeni Neš bog košarke, e to je baš heavy. 

Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

A koji procenat od tih 80% crnaca uopšte žele da bude treneri? Kako to da u inside the nba sve crnci komentarišu, gde je tu rasna kvota za belce igrače? Sve mi može biti jasno ali da povod za priču o rasnoj diskriminaciji bude Stiv jebeni Neš bog košarke, e to je baš heavy. 

Znaš kako, meni npr white privilige ne smeta kad vidim gomilu belih sudija.

Štaviše, ne bude mi dobro kad vidim da će NFL utakmicu da sude crnci. Jer znam da pravi brat nikad ne dođe kući sa treninga i ne kaže "mama mama ja necu da budem igrač, oću da budem sudija"

Kad vidim crnog kickera ili puntera mene bude blam, a mogu misliti kako je tek tim momcima. :sad: Bog je stvorio sve ljude da budu slobodni i jednaki, a ne da budu sudije, kickeri ili punteri. To je posao za žene, bjelce i ostalu nejač. :fantom:

Ali sa druge strane znam da postoji dosta burazera koji žele te head coach poslove, a ne dobijaju ih samo zato što su crni. I to jeste problem.

 

Link to comment

Somborska prevara  jedva dosla do 15 poena  u duelu   sa  miki maus igracem  kakav je Zubac , lazni all star i lider ekipe :thumbd:

Edited by Micko8
Link to comment
On 3.9.2020. at 13:19, 189- said:

 

 

 

 

kakav car

Valjda ima flashback-ove od Jute posto  ih je cesto samarala, sva sreca ima dve osvojene titule pa mu se moze, inace  je bio gotivan igraca a i u nba2k  retko    promasuje.

Edited by Micko8
Link to comment

Bitna je u americi, posto debili poput SAS imaju  mikrofon i  to koriste da sire  rasnu netrpeljivost.  Djani  gori od Somborske prevare, ovaj prvi barem nije proglasen mvp-ijem lige.

Edited by Micko8
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...