Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

28 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Slazem se sa ovim, ali videcemo sto se tice divljanja kad se vrate i Bagli i Fox..pa jos u istu petorku...Ali dobro valjda ce i tu da se nadje neki balans.

Steta samo sto malo bolje nisu otisle pare na free agente... Ariza + Co Jo + Dedmon... jbg bas. Dok je Holms opasna kradja i veliki pogodak a za najmanje para! Ne znam kakva su pravila ali ja bi mu vec produzivao ugovor.

PS. Wolton upravo na kzs ne moze da nadje reci kolko je Bjelica dobar

PS.2. Je l ona lopta jos na obrucu :D

jbg, pisali smo vise puta

delom su prinudjeni da preplacuju, delom da izgledalo je u startu da su bas promasili i da su ovi bukvalno dosli laditi jaja pred penzije

mada oni su ponajvise zbog odbrane dovedeni i sad vec izgledaju malo bolje, a i uopste odbrana kingsa je bolja nego prosle godine

ariza je tu za sad i najvece razocaranje

jeste on u ozbiljnim godinama, ali i najvece ime od njih sa ozbiljnim iskustvom

ja sam se nadao da bi on nekim rolama od po par minuta mogao znacajno da ih podigne umesto meni mrskog barnsa

ako to od njega dobiju to ce im biti bas veliki dodatni kvalitet

istini za volju, ako vec on igra lose, izgleda da dobro indirektno utice na bernsa :D

ovaj je smanjio potrosnju (sto je takodje cini mi se jako bitno u toj njihovoj timskoj hijerarhiji), manje baguje i generalno mnogo je vise timski orijentisan

u takvoj ulogi, on je njima  zlata vredan

kao prva ili druga napadacka opcija provereno put u propast

 

ali svakako sva ta pojacanja su i bas dala tu raznovrsnost sto sam malopre pominjao

malo je ekipa koje u tom smislu imaju igrace koji se sto po pozicijama sto kroz moguce petorke nadopunjuju i slazu

a i po godinama su ocigledno trazili igrace, koji jos uvek mogu pruziti odredjeni kvalitet, a nisu gladni minuta pa da guse pre svega ovu dvojicu trenutno povredjenih

 

mudar je nas vlade :D sve to u teoriji deluje ok (pogotovo ako je posmatrac zeljan da tako posmatra :D )

u praksi videcemo, ali u novebru to evo izgleda sasvim korektno

21 minutes ago, Mil@n said:

Nešto mi se javlja da će Jokić igrati još tipa 7, 8 godina i to je to. Od čega 5, 6 žestoko preko kurca. :)

pa on ce za 8 godina imati 32 godine

to je to otprilike eventualno godina dve vise u zavisnosti od duzine sledeceg ugovora

a pre toga, treba telo ostati zdravo, centri, pogotovo teski :Dcesto imaju skracene karijere

 

ne znam sta je ljudima, kao da se prvi put susrecu sa jokicem

bice on onaj stari posle ng kad prodje sezona svinjokolja i slava :fantom:

Link to comment

no-gsw ukupno 18 zdravih igraca imaju zajedno :huh:

igra svako ko je u stanju istrcati na parket 

bez preterivanja ima tu likova koji ne bi pravili razliku ni na nivou evrokupa

sve zajedno ovo sto je raspolozivo da se eventualno sastavi jedna solidna nba petorka

 

jeste splet okolnosti, za gsw se znalo da ce imati problema da sastave upotrebljivu petorku, ali sto je mnogo, mnogo je

a sezona jedva da je pocela

 

steta za smailagica sto je i on povredjen, bas bi imao prostora da igra

Edited by pbg12345
Link to comment

Ispada da otkrivam toplu vodu, ali debeli ako misli da igra vrhunsku kosarku jos nekoliko godina, ostavlja legacy i juri uspeh u PO mora da smrsa i da vodi racuna o tome tokom svakodnevnog zivota. 

Osim sto je nepokretan i prespor, imace problema sa kolenima i ledjima ako nastavi ovako.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...