Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

9 minutes ago, Mos said:

 

Jokic je toliko los da postaje pateticno. Ne znam da li ga toliko mrzi da zivi ili mu Malone ide na patku ali umeo je proslih sezona da izgleda bezveze na oko pa onda vidis u naprednoj statistici kako radi. Sada je em neglediv a statsi su mu jedva prosecni. Nocas nije mogao da pogodi preko 1 Bruna Fernanda, mrzelo ga da se vraca kad izleti na pik, sutira neke besmislene trojke 8 puta po utakmici. Veze ovo nema sa prethodnim sezonama i sporim pocetkom. 

Slava..... glava....

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

 

1 vizionar.

Vise nepopravljivi optimista..

 

On 12.11.2019. at 12:15, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Znaci veceras na pleju Yogi i Dzozef, lagani kec...

 

A ovo je vec vizija 😁

 

Tacno je da im sledi tezi raspored, i ja bih i Finiks(gledao ih vise puta i bas mi se dopali) oznacio kao tesku uz Lal i Bos, tako da bih sa 2-1 bio zadovoljan..😉

I stvarno zali Boze poraza od Sarlota, ali ako je nesto korisno tu su cini se provalili da je Holms igrac za Dedmona, koji povratkom Dzajlsa mozda i skroz ispadne iz rotacije, a milioni i milioni... 

Tacno je da ne igraju Fox i Bagli, dosta brzine manje na terenu, ali i dosta manje izgubljenih lopti... 

Nije lako ni onom aba liga Woltonu 😁

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

 

Jokic je toliko los da postaje pateticno. Ne znam da li ga toliko mrzi da zivi ili mu Malone ide na patku ali umeo je proslih sezona da izgleda bezveze na oko pa onda vidis u naprednoj statistici kako radi. Sada je em neglediv a statsi su mu jedva prosecni. Nocas nije mogao da pogodi preko 1 Bruna Fernanda, mrzelo ga da se vraca kad izleti na pik, sutira neke besmislene trojke 8 puta po utakmici. Veze ovo nema sa prethodnim sezonama i sporim pocetkom. 

i i dalje imaju 7-3. cenim da kad (ako) zagusti da ce poceti igrati.

Link to comment

Meni se cini da on fizicki nije spreman, tako deluje jos od svetskog. Potpisao je ugovor, sad moze da ode u legendu kao eddy curry. 

Link to comment

Bice Jokara opet onaj stari, samo malo strpljenja. Eto stize leto 2022 i contract year dok trepnes pa ce opet da upire u traktorske tockove po Selenci i Lugovu i da se spremi za sezonu full motivisan.

Link to comment
32 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Meni se cini da on fizicki nije spreman, tako deluje jos od svetskog. Potpisao je ugovor, sad moze da ode u legendu kao eddy curry. 

 

Ko bre nije spreman!? Nemoj sad da ustanem i nalupam ti samare

spacer.png

 

 

Link to comment

gledao nocas sak por

sakramento nako, prilicno je to lose, ali trude se jbg

bogdan u mnogo boljem ritmu,a za bjelicu sam kucu mogao staviti da ce imati dobru utakmicu, portlandu na 4 startuje hezonja :lolol:

ali kako igra portland

 u prvoj cetvrtini su imali vec 10ak izgubljenih

bez one dvojice ludaka oni su neki osrednji evrokup nivo 

 

kingsima ide tezi raspored

ali em je vreme da lejkersi izgube, em boston nije ista ekipa bez hajvarda, tako da :fantom:

ako oce nesto vise da urade, mora ovo pomocno osoblje kingsa vise doprinositi

pogotovo dok su ova dvojica povredjeni

u prvom redu dzosef i makar jedan od visokih pored bjelice

Link to comment
52 minutes ago, pbg12345 said:

gledao nocas sak por

sakramento nako, prilicno je to lose, ali trude se jbg

bogdan u mnogo boljem ritmu,a za bjelicu sam kucu mogao staviti da ce imati dobru utakmicu, portlandu na 4 startuje hezonja :lolol:

ali kako igra portland

 u prvoj cetvrtini su imali vec 10ak izgubljenih

bez one dvojice ludaka oni su neki osrednji evrokup nivo 

 

kingsima ide tezi raspored

ali em je vreme da lejkersi izgube, em boston nije ista ekipa bez hajvarda, tako da :fantom:

ako oce nesto vise da urade, mora ovo pomocno osoblje kingsa vise doprinositi

pogotovo dok su ova dvojica povredjeni

u prvom redu dzosef i makar jedan od visokih pored bjelice

 

Ma nisi ti gledao onda prvih 5-6 tekmi, ovo sad poezija od kosarke :D

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...