Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Orlando Indijana 3 min do kraja treće četvrtine, 3 bacanja dosuđena za sve to vreme.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk


Ako wiki ne laže, utakmica sa najmanjim brojem bacanja u istoriji - 11

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment

In other news, Stephen A. Smith potpisao novi ugovor sa ESPN... 8 miliona dolara po godini. S ovim svetom nešto debelo nije u redu...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Buše iz Toronta dve odlične partije protiv blizanaca iz LA... sinoć je imao monstruoznu blokadu sa dve ruke na Montrezu face to face :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Zali boze onog poraza od Sarlota, ostalo, jbg, moglo je i bolje, ali moglo je i ovako.

 

Ide im serija nesto tezih utakmica, Lejkersi, Boston, Finiks (?! ne znam vise gde njih da racunam)...bez Foxa i Beglija su, na klupi Volton, ne mirise na dobro :D Dedmon im se pokazao kao corak, otprilike kad su njemu srezali minutazu poceli su da pobedjuju. Kapiram da je prespor za ono sto su igrali prosle sezone.

 

Link to comment
7 hours ago, 1n54jd3r said:

zato Denver gubi od mocne Atlante, Trej ih plodio nemilosrdno

 

Jokic je toliko los da postaje pateticno. Ne znam da li ga toliko mrzi da zivi ili mu Malone ide na patku ali umeo je proslih sezona da izgleda bezveze na oko pa onda vidis u naprednoj statistici kako radi. Sada je em neglediv a statsi su mu jedva prosecni. Nocas nije mogao da pogodi preko 1 Bruna Fernanda, mrzelo ga da se vraca kad izleti na pik, sutira neke besmislene trojke 8 puta po utakmici. Veze ovo nema sa prethodnim sezonama i sporim pocetkom. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...