Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

6 minutes ago, Ayatollah said:

Morant će na kraju usrati Memfis. Svaki napad njemu, svaki na istu foru...

Lol

CJ maestralan.

Antipatičan je Portland a i Lilard postade isti.

Link to comment
2 minutes ago, maheem said:

Lol

CJ maestralan.

Antipatičan je Portland a i Lilard postade isti.

Nismo se razumeli možda - Morant je odigrao odličan meč, i generalno mi se jako sviđa kao igrač, jer je strahovito brz i eksplozivan, a sa iskustvom će biti samo još bolji. I jeste vukao Memfis treću i četvrtu ćetvrtinu na svojim leđima, ali kada je Portland konačno počeo da brani njegove ulaze, trebali su Memfis/Morant nešto drugo da odigraju, a ne da siluju ulaze i gube lopte.

Link to comment

A dobro ok, sorry. Da je bilo mozga u Memfisu odigrali bi pametnije sredinom poslednje cetvrtine.

Lud je Morant, ima neverovatnu promenu, nadam se da će dobro stariti.

Link to comment

Memfis je igrao ono sto moze, Morantov pnr im je zivot. Ubacili su nekoliko suteva iz guzice, Zach Collins se povredio i jos se Clarke pretvorio u Dirka. Plus su imali duplo vise energije od Portlanda, svaka nicija lopta je bila njihova. Morali su uzeti ovo, al je izgleda danas bio red na CJ-a da Stottsu dobije utakmicu. 

 

Ali da posle tajmauta na 6 razlike Nurkic ostane u dropu i popuse otvorenu trojku iz urucenja. To mogu samo teletabisi na celu sa velikim teletabisom.

 

@189- jebiga :(

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Meni je hajlajt čuvanja Lilarda onaj drop koji je Dalas igrao celu tekmu. Ono je nadrealno. Mislim, Porzingis, bolje čunj na terenu da je bio osim njega, ali da ti ni u jednom trenutku ne promeniš malo, čisto da vidiš šta će da se desi. Ne možeš čuvati ovako dobre igrače na isti način celu utakmicu, ali moraš da miksuješ malo. A Karlajl sedi i gleda kako mu čovek isporučuje 60 poena. 

Link to comment

"Lillard, Booker and Dallas Mavericks guard Luka Doncic each were unanimously named to the All-Bubble first team, while Houston Rockets guard James Harden and Warren each received 18 first-team votes to claim the other two spots. The second team consisted of the NBA's reigning MVP Giannis Antetokounmpo, LA Clippers star Kawhi Leonard, Dallas Mavericks center Kristaps Porzingis, Brooklyn Nets guard Caris LeVert and Denver Nuggets rookie Michael Porter Jr."

 

Dakle u prvom timu najviši igrač je TJ Warren sa 6'8", dok je u drugom timu najniži igrač Levert  sa 6"6'? Nek ustanove neku nagradu za 5 igrača koje volimo i koji su nam bitni za popularnost pa nek glasaju koliko hoće, ovo je potpuno besmisleno. 

 

 

Link to comment

West :

 

Lakers - Blazers  4:1

Clippers - Mavericks 4:1

Denver - Utah 3:4

Houston - OKC  2:4

 

East :

 

Bucks - Magic 4:0

Raptors - Nets 4:0

Boston - Phila 4:1

Indiana - Miami 4:3

Link to comment
7 hours ago, iDemo said:

Ne znam (tacno) koliko Janis ima jos da 'sedi' u Milvokiju. On ako/kad ode to ce biti sasvim drugi tim.

 

Ah to? Pa rekao je kao da ne ide nigde. Kao.

Link to comment

West :

 

Lakers - Blazers  4:1

Clippers - Mavericks 4:0

Denver - Utah 4:1

Houston - OKC  4:2

 

East :

 

Bucks - Magic 4:0

Raptors - Nets 4:0

Boston - Phila 4:1

Indiana - Miami 2:4

Link to comment
1 minute ago, zorglub said:

Ah to? Pa rekao je kao da ne ide nigde. Kao.

On izgleda kao neko ko ce te svoje izjave da se drzi (i reci i sta ja znam) - al' se nikad ne zna - ne bi bilo ni prvi ni zadnji put.

Link to comment
4 minutes ago, napadaj said:

West :

East :

 

West :

 

Lakers - Blazers  4:2

Clippers - Mavericks 4:1

Denver - Utah 4:1

Houston - OKC  4:3

 

East :

 

Bucks - Magic 4:1

Raptors - Nets 4:1

Boston - Phila 4:2

Indiana - Miami 1:4

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...