Jump to content
Ivo Petović

NBA 2019/2020

Recommended Posts

Have_Fun

Dzimi je zajeban kao kratko cebe

precog

finu su rolu nasli i dragicu. potrajace im ovako bar jos nekoliko godina. fino ukomponovan tim. dobio bi ih denver da su imali bar jednog raspolozenog sutera da rastereti jokica koga su silovali cim pomisli da primi loptu, pogotovo u drugom poluvremenu.

Have_Fun
6 minutes ago, precog said:

finu su rolu nasli i dragicu. potrajace im ovako bar jos nekoliko godina. fino ukomponovan tim. dobio bi ih denver da su imali bar jednog raspolozenog sutera da rastereti jokica koga su silovali cim pomisli da primi loptu, pogotovo u drugom poluvremenu.

Da, bas su gotivna ekipa.
Svaki igrac moze da iskoci u nekom momentu i odradi sta treba.
Meni je Nunn tamo dopadljiv igrac.

Gledam sad OKC-UTA
CP3 je kao vino jbt. Odlicno igra. Spominju da je promenio dijetu i bas izgleda sveze. Ok, stoji i to da su imali odmor ovih meseci, ali on meni tako deluje cele ove sezone. Nece biti lako protiv OKC u plejofu.

napadaj

Kako se hrani sad?

theanswer

Koliko je jaka defanzivno ova startna  petorka Klipersa

theanswer

Klipersi rešili na vreme pa može da se gledaju Siksersi neometano

Peter Fan
On 27.7.2020. at 23:00, iDemo said:

Bjelica & Bogdanovic kosijaneri...

:-)

i to u patikama

• +1 1

Grandilof

Sta pocini T.J. Warren...

• Hvala 1

Бруклинский

Miami je bio odlican jos od pocetka sezone, drago mi je da su nastavili u istom fazonu, Butler je car, ali mi je tamo najgotivniji Tyler Herro :wub:

Toronto i dalje gazi, ne treba njima Kawhi, ionako im je Drake doneo titulu, a sad je Lowry Education Reform sam pobedio banana zute jezerase.

1n54jd3r

Zna li neko status povredjenih igraca Denvera...ima li bilo kakvih informacija kad se ocekuje njihov povratak u takmicarski pogon?

napadaj

theanswer

Pogledajte prva 2 napada sa klipa, znači nema preuzimanja kad mali igrač da blok na Anunobiju. Blago iskakanje dok se OG ne vrati i ako neko mora da se ostavi sam onda nek te pobedi neko drugi. Dok mučeni Kingsi ostavljaju Bjelicu na ostrvu protiv Derozana 5 napada zaredom. 

James Marshall

Ima li kakav klip odbrane Denvera od sinoć, i ono je bilo za udžbenike

pacey defender
2 hours ago, theanswer said:

Pogledajte prva 2 napada sa klipa, znači nema preuzimanja kad mali igrač da blok na Anunobiju. Blago iskakanje dok se OG ne vrati i ako neko mora da se ostavi sam onda nek te pobedi neko drugi. Dok mučeni Kingsi ostavljaju Bjelicu na ostrvu protiv Derozana 5 napada zaredom. 

2 hours ago, napadaj said:

ja na ovom klipu vidim dve trojke koje su lejkersi promasili ali koje su realno mogle da udju i to ne bi bilo nikakvo iznenadjenje (0.53 i 1.16 na snimku). svaka cast, ali nije ovo sa snimka bas fortress.