Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Jbt svi šutiraju ko ludi u ovom bablu. 

 

Da me jebeš ako znam zašto čuvaš dva tajmauta na 20sek do kraja a vodiš 3 razlike i izgubiš loptu na fantomski backcourt violation. Karma debilu. 

Edited by theanswer
Link to comment
17 minutes ago, napadaj said:

Šta je s ovim sudijama?

 

 

Edit: šta li je tek sa Nurkićem emoji1787.pngemoji1787.png

 

Kaže JVG bacio je loptu ko Fauči na otvaranju MLB sezone :D

 

Ja ne mogu ove nerezonske šuteve Foxa. I kad ubaci 39p, džaba mi je to sve. Mora ta lopta da promeni vlasnika u napadu bar jednom pa onda uzmi šut preko ruke nije problem, neverovatno koja banda je Sakramento

Edited by theanswer
Link to comment
52 minutes ago, theanswer said:

A Spursi dobri za sad protiv Memfisa. Ako se obe ove utakmice završe kao što su sad biće ludilo. Još kad bi mučeni Kingsi dobili 

 

Muceni se ponovo muce, i ne mogu nijedan napad da odbrane... Katastrofa su defanzivna ekipa.

Link to comment

Ma aj to na kraju, ali nema šanse da je Stots nacrtao akciju za 2, niti da je Lilard to hteo, samo mu je poslao pas da prosledi loptu nekome na liniji, a ovaj položio [emoji1]

Link to comment

Neverovatno koliko je glupa ekipa kolektivno Sakramento. 

 

Hahahah kad dozvoliš Fulcu 3/3 za 2 od svih ljudi onda i zaslužuješ ovakav user na kraju. 

Edited by theanswer
Link to comment

Houston mi je mnogo gotivan, narocito u ovakvim uslovima kada nema domaceg terena, mogu svima da pomrse racune, sad je to na svojoj kozi osetio i Milwaukee.

Giannis koliko god da je fizicki impresivan, suterski je previse limitiran, plus cim dodje do neizvesne zavrsnice, on pocne da donosi pogresne odluke, tako je bilo i sada.

Harden je inace najjaci, taman kad je u jednoj situaciji ozbiljno odigrao odbranu, odmah je nakon toga sutnuo preko ruke skoro s pola terena i naravno promasio :D

Westbrook ako ovako nastavi onda definitivno mislim da imaju solidne sanse da osvoje ovu letnju ligu, a ove njegove nove One Take mango dzordanke su mi prelepe.

 

BsxWhDn.jpg

Edited by Бруклинский
Link to comment

bice mucno gledati sudijski lovefest prema doncicu narednih 10 godina. faulove koje njemu poklanjaju nisu dobijali ni lebron ni harden.

  • +1 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...