Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Miami je bio odlican jos od pocetka sezone, drago mi je da su nastavili u istom fazonu, Butler je car, ali mi je tamo najgotivniji Tyler Herro :wub:

 

Toronto i dalje gazi, ne treba njima Kawhi, ionako im je Drake doneo titulu, a sad je Lowry Education Reform sam pobedio banana zute jezerase.

Link to comment

Pogledajte prva 2 napada sa klipa, znači nema preuzimanja kad mali igrač da blok na Anunobiju. Blago iskakanje dok se OG ne vrati i ako neko mora da se ostavi sam onda nek te pobedi neko drugi. Dok mučeni Kingsi ostavljaju Bjelicu na ostrvu protiv Derozana 5 napada zaredom. 

Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

Pogledajte prva 2 napada sa klipa, znači nema preuzimanja kad mali igrač da blok na Anunobiju. Blago iskakanje dok se OG ne vrati i ako neko mora da se ostavi sam onda nek te pobedi neko drugi. Dok mučeni Kingsi ostavljaju Bjelicu na ostrvu protiv Derozana 5 napada zaredom. 

 

2 hours ago, napadaj said:

 

ja na ovom klipu vidim dve trojke koje su lejkersi promasili ali koje su realno mogle da udju i to ne bi bilo nikakvo iznenadjenje (0.53 i 1.16 na snimku). svaka cast, ali nije ovo sa snimka bas fortress. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...