Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

zion je najgori igrac u pelicansima u zastiti obruca. cak i redick ima bolje brojke

 

bas sam se razoravao u njegovu defanzivu. mislio sam da je bar prosecan, kada ono je potpuna krsina. pored toga je uzasan skakac, i tu sam mislio da je mnogo bolji.

Link to comment

Zion je kesa, nema tu leba.

a Lonzo je vec omg&wtf kategorija. taj covek samo slucajno moze da pogodi nesto.

 

dzaba marketing, dzaba sve kad je proizvod los (nedovoljno dobar, da budem sasvim tacan). obojica su dokaz da espn ne pravi igrace. 

Link to comment
2 hours ago, Djuro said:

Zion je kesa, nema tu leba.

a Lonzo je vec omg&wtf kategorija. taj covek samo slucajno moze da pogodi nesto.

 

dzaba marketing, dzaba sve kad je proizvod los (nedovoljno dobar, da budem sasvim tacan). obojica su dokaz da espn ne pravi igrace. 

 

zion i lonzo ne mogu u istu rečenicu. gde ste vi sinoć videli da je zion toliko loš? tako što je za 12min postigao 13p uz tipa 80% iz igre. daleko od toga da nema na čemu da radi ali nemoj da se zajebavamo. ne znam šta ste očekivali od rukija koji je igrao 19 utakmica cele sezone pa 4 meseca nije igrao, pa sad imao 15 dana bez treninga ili utakmice.. da za 12min postigne 44p i ima 24 skoka i zalepi 16 rampi. 

Edited by theanswer
Link to comment

Ne shvatas ti taj 1 hipsterluk.
Braca antihyperi srecom pa 90ih nisu imali internet, jer im onda vise ni Jordan ne bi valjao nakon sto bi se drugi put pojavio na Espn home page.

Link to comment

Ja sam solidno ishajpovan za ovaj nastavak sezone. Danas mi dođe kao drugi dan svetskog prvenstva u fudbalu ili prvi pravi dan OI. Mada osećam da će Bruklin i Orlando da mi ubiju želju za košarkom, srećom u 10 već ima Portland Memfis. 

 

Gledam onaj zadnji napad Lejkersa i nije mi jasno što tako olako Klipersi preuzimaju, pogotovo poslednji napad. Mora Kavai da probija te smešne blokove bekova i da se ide na iskakanje, nek drugi neko reši. 

Edited by theanswer
Link to comment

Ubijate sa ovim desetominutnim editom. 

 

Breaking news Ajzak stajao uz himnu a i iskulirao BLM majicu 

Edited by theanswer
Link to comment
16 minutes ago, Joe D said:

on bese neki propovednik? 

religiozan je a i prati neke questionable likove na twitteru.

 

 

inace, ball je do sada imao odlicnu sezonu. imao sam ga u fantasyju pa sam ga pratio. nije to vise taj los sut kao ranije. 38% nije lose za kamenjara. ostali sutevi su mu losi. odbrana je ok, ako ovako nastavi bice vrlo dobar igrac.

Link to comment

Bruklin je dao nekih 15ak poena iz Levert-Alen pika koji čuvaju Furnije, Vučević i ko već treba da pomaže. Furnije premali da zatvori Leverta, ovaj svaki put dođe u sredinu i nosi ovog na leđima

 

Evo i Džo Bajden ad na Orlandovom streamu, prvi da sam uhvatio uživo za ove izbore

Edited by theanswer
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...