Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Ceo ovaj inside the nba pregame show je aktivizam. Jedino nisu javili Šeku i Čaku, nekako se ne uklapaju u šablon šta treba reći iako je Ernie dao sve od sebe. Čak naravno nema pojma gde Juta stoji na tabeli. 

Link to comment
15 minutes ago, theanswer said:

Ceo ovaj inside the nba pregame show je aktivizam. Jedino nisu javili Šeku i Čaku, nekako se ne uklapaju u šablon šta treba reći iako je Ernie dao sve od sebe. Čak naravno nema pojma gde Juta stoji na tabeli. 

BLM?

Link to comment
17 minutes ago, theanswer said:

Jedino nisu javili Šeku i Čaku

 

Ne znam za Šeka ali Čarls je pro gun Republican, kontam da mu se žestoko kenja od ovoga. 

Link to comment
6 minutes ago, Mos said:

 

Ne znam za Šeka ali Čarls je pro gun Republican, kontam da mu se žestoko kenja od ovoga. 

 

Nije Čak republican. 

 

@Peter Fan ma da, preteraše ga..

 

 

Link to comment

Pomeranje Inglsa u startnu petorku znači da nema nikakve produkcije sa klupe i onda Klarkson i Mudiej moraju nešto da urade, a to ide tako što Klarkson naniže desetak poena ali po koju cenu dok mučeni Mudiej verovatno ni sam ne zna kako je i dalje u ligi. Na drugoj strani ovima uđe Redik i promeni tok utakmice totalno. 

 

Nikad mi neće biti jasno zašto treneri postave prvi napad centru na niskom postu ko ovde Goberu koji uz koš izvuče još bitnije i faul Fejvorsa i onda mu ne spuste loptu u naredne 2 četvrtine više nijednom. Pritom iz pika ne može niko čoveka da pogodi metkom. 

 

Ingram stvarno igra ludačku sezonu. 

Link to comment

Kad pogledaš ozbiljnije ove rostere, Pelikansi i imaju dosta dublji tim, svaka čast Grifinu što je ovo sastavio. Pogotovo bez Bojana. Having said that, ne bih ja otpisivao Jutu još uvek, ni večeras ni dalje. 

Link to comment

U floridskom derbiju Los Andjelesa dobise na kraju Lejkersi, mada videcemo kada se vrati Sweet Lou, osim ako opet ne svrati u neki striptiz bar na krilca :D

 

Ne svidja se meni ovo uopste, ali realno koga boli q sta ja mislim, steta sto se Ron Artest Metta World Peace penzionisao, imao bi najbolje ime na dresu :fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...