Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Jokić neće uzeti opet 1st team all NBA, slušam sada Lowe post i očigledno je NBA dozvolila da se glasa za Dejvisa na 5. Malo nefer, ali šta da se radi.  Nek se dokaže u plejofu ako nije cava pa će ga više i ceniti dogodine. 

  • -1 1
Link to comment

@napadaj 

 

Sva napredna statistika pokazuje neverovatan značaj Gobera defanzivno. Znači van onog što se vidi u boxscore-u, van onog golim okom, to su pokazatelji suve dominacije u odnosu na ostatak lige, istorijski sjajne brojke. 

 

@Mos

 

Glupost naravno. Dejvis mislim da u proseku igra desetak minuta na centru. A nije da liga kuburi sa igračima koji bi mogli biti all nba team na toj poziciji. Jokić, Gober, Embid. I kad su menjali za all star sa razlogom je ostalo da postoji centar u all nba teamu jer to ne bi trebalo da bude skup mvpa i 4 igrača koji su izduvali za to nego baš najbolja petorka po pozicijama. 

Link to comment

Jokic je po Lowe-u u 8 igraca koji su konkurisali za 1st all nba team. Malo li je nakon sezone u kojoj je bio u prvih 5? Malo je igraca koji realno zasluzuju super max ugovor, a Jokara je medju njima. Ne sumnjam da ce ga dobiti kada dodje vreme za narednu ekstenziju ugovora. 

 

Kada je Denver u pitanju, najveca misterija i potencijalne oscilacije vezuju se za Dzamala. Ostali verujem da ce da isporuce u granici ocekivanja. Weapon X lako moze da bude MPJ. Decko ima talenat i muda i mislim da ima fine sanse da zablista. Bol Bol ce sigurno dobiti minute, totalno mi je wild card, kao nekad Vili Barton. Nema grizu savesti i uzece suteve koje jos nije ni zasluzio. Ako Grant bude cuvao protivnicke SF, mislim da ce Denver defanzivno izgledati bolje no sto se nadamo i ocekujemo.

 

I da, ako hoce do finala konferencije, Heris ce morati da ima stabilniji sut no tokom sezone.

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Pričam o generalnom učinku Gobera, na obe strane parketa. Zbog defanzive ga često stavljaju u top 15-20 igrača, a veliki broj ljudi smatra da je to preterano i da ne može da bude tu zato što je u napadu tanak. Za top 15 mislim da može da se diskutuje, u top 20 svakako jeste.

 

 

116559137_3313530812087672_1453369001109

 

 

Edited by napadaj
Link to comment
33 minutes ago, theanswer said:

Neće Bol videti značajnije minute kad se bude odlučivalo. 

moze li bol bol da izdrzi nba ligu? ritam utakmica, duele.. meni on sa tom visinom lepo igra ali se bojim da ce bas zbog svoje konstitucije da nastrada i udje u seriju povreda bez kraja. 

Link to comment
11 minutes ago, napadaj said:

Pričam o generalnom učinku Gobera, na obe strane parketa. Zbog defanzive ga često stavljaju u top 15-20 igrača, a veliki broj ljudi smatra da je to preterano i da ne može da bude tu zato što je u napadu tanak. Za top 15 mislim da može da se diskutuje, u top 20 svakako jeste.

 

 

 

 

 

Shvatam ja poentu toga samo kažem da u današnjoj eri pogotovo uticaj ovakvog defanzivca je ogroman. Imaš igrače koji imaju strašne napadačke brojke takođe, a u odbrani ne mogu da prismrde nikom pa se kotiraju fenomenalno. 

 

@bradilko

 

Ne bojim se za njega, deluje kao ozbiljan prospekt, odavno nisam video da neko nba igračima onako blokira šut sa poludistance recimo, strašan raspon ruku. Samo ovo za ovu sezonu, još je rano. Zna se hijerarhija tima, uloge su raspodoljene, nema tu mesta trenutno za njega. 

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Pričam o generalnom učinku Gobera, na obe strane parketa. Zbog defanzive ga često stavljaju u top 15-20 igrača, a veliki broj ljudi smatra da je to preterano i da ne može da bude tu zato što je u napadu tanak. Za top 15 mislim da može da se diskutuje, u top 20 svakako jeste.

 

 

116559137_3313530812087672_1453369001109

 

 

Mogli su da stave i Gila Scott Herona, posto je slicnost tu negde. 

Link to comment

Decko ima tek 20g, 218cm i sulud raspon ruku. Ima sut tako da moze da se uklopi u zahteve moderne kosarke. Shaq ga je nahvalio jer ga je trenirao. Za 44. pick-a, vise no obecavajuce. Neka uzme za pocetak Plamlijeve minute i to je veliki dobitak. Niko nije ni rekao da je all star u najavi.

Link to comment

 Ima i sto kila na 218cm :sad: to je zabrinjavajuce malo, ako to uspeju da mu doteraju bez da mu uniste telo za celu karijeru bice neki NBA igrac od njega

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...