Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Majami brutalan u prvoj 1/4...sipaju trojke kao nezdravi...Bogdan stegnut, par izgubljenih lopti...a opet u ovom sastavu ima sav prostor da se nametne kao lider

Link to comment

Odbrana Sakramenta je biznis liga. Nagetsi su danas igrali zonu sa Plamlijem spolja, Jokićem na krilu i to je izgledalo deset puta bolje nego Kingsi kad su stali u zonu sa sve Bjelicom na 5. 

Link to comment

Zanima me šta su im ove "family matters" zbog kojih svi napuštaju bubble. Apsolutno razumem da su majka, otac, sibling, ćerka u bolnici ili ne daj bože na samrti, ali ono, ako neko ima 38.5 teško da će mu Austin Rivers pomoći i prinositi Paracetamol. 

Link to comment

Tibodo u Niksima na 5 godina

 

Elem, ove pripremne su me smorile posle otprilike odgledane 2 tekme. Sakramento ubije volju za košarkom sve i da je ne gledaš godinu dana otprilike. Svakako ne treba izvlačiti nikakve zaključke iz ovoga, ali koliko lošu odbranu igraju ljudi, to je nepojmljivo. Mislim da fali ovoj ekipi da neko podvikne, ono ni na šta baš ne liči. Izgledaju kao da su se skupili prvi put. Nisam gledao statse ali sam gledao malo protiv Majamija i sad prvo poluvreme nestvarno je koliko otvorenih trojki dopuštaju i to najboljim protivničkim šuterima tipa Robinson iz Majamija, sada Korver, pa Lopez je sasuo Bjelici jedno 3 trojke tako što je ovaj bio na 2 metra od njega, valjda poštuje socijalnu distancu protiv Lopeza, inače poznatog po tome da zna da spusti loptu na parket sa trojke i da ide jako do samog kraja. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...