Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Nestorović je rekao sirotinja zbog korone može samo život da izgubi, a ja dodajem da smo mi koji smo u fantasy ligama pokupili Shabazza najveći gubitnici ove pandemije

Trey.Burke.2018-written-all-over-him

Link to comment
47 minutes ago, napadaj said:

 

Dobra je lista. Samo mi ne ide baš Konli tu, kapiram zašto je pomenut ali on je zapravo dizao svoju formu pre korone. Videćemo na šta će sad da liče. Ubedljivo najveći gubitak rekao bih za bilo koji tim je gubitak Bojana za Jutu, ali eto možda prilike da se malo Konli izdigne. Mada odnos Mičela i Gobera je posebno zanimljiv. Bio je loš i pre nego što ga je Gober zarazio, sada su navodno ok, ali ne bih rekao da su duo za budućnost. 

Link to comment

nismo sigurno da ga je gobert zarazio.

 

inace utah je bas loser ove cele sezone. i tek im sada dolazi odluka za goberta, da li mu dati supermax, max, trejdovati ga ili pustiti ga.

imo najbolja opcija bi bila da ga trejduju pa ako ne uspeju onda mu dati max.

Link to comment

Imaš onaj play-out - ako na kraju tih 8 utakmica razlika izmedju 8og i 9og bude 4 ili manje utakmica, onda igraju razigravanje, popularni repasaž. U teoriji je to moguće i za Dalas, ako padnu na osmo mestu, u praksi gotovo nemoguće.

Link to comment

To je...odlicno pitanje :) ako mislio na ono na sta mi se cini da si mislio.

 

Posto ekipe nece imati isti broj utakmica na kraju sezone, cenim da se gleda onaj njihov parametear "Games behind" koji se racuna bogznakako. U svakom slucaju, posto Portland zavrsava sezonu sa 74 a Memfis sa 73 utakmice, onda mi se cini da su Memfisu dovoljne 4 pobede vise, jer ce taj GB parametar biti tipa 4.5 ili tako nesto. Bar je to moje rezonovanje.

 

U tom slucaju Kingsi i Pelikansi stoje najbolje, jer sezonu zavrsavaju sa 72 utakmice.

Link to comment

Da, gleda se games behind.

 

Za 2 dana počinju pripremne, trebalo bi da budu streamovi za dobar deo njih, lokalne stanice će da prenose svoje timove valjda.

 

Nagetsima su u Orlando konačno stigli Heris i Krejg, ali oni prvu pripremnu igraju protiv Vašingtona već prekosutra, tu neće biti u sastavu. Kaže Meloun malopre da će imati 9 igrača spremnih. Inače će se prve utakmice igrati 4x10 a preostale 2 normalno 4x12. 

Link to comment
26 minutes ago, goofs said:

To je...odlicno pitanje :) ako mislio na ono na sta mi se cini da si mislio.

 

Posto ekipe nece imati isti broj utakmica na kraju sezone, cenim da se gleda onaj njihov parametear "Games behind" koji se racuna bogznakako. U svakom slucaju, posto Portland zavrsava sezonu sa 74 a Memfis sa 73 utakmice, onda mi se cini da su Memfisu dovoljne 4 pobede vise, jer ce taj GB parametar biti tipa 4.5 ili tako nesto. Bar je to moje rezonovanje.

 

U tom slucaju Kingsi i Pelikansi stoje najbolje, jer sezonu zavrsavaju sa 72 utakmice.

 

Najbolje stoje Portland zato šta im se Nurkić vratio, biće zajebano ako Memphisu budu trebale 4 pobjede više.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...