Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Bogdan dobra partija posle duzeg vremena..ustvari mozda prva dobra od starta sezone. Ali steta, ostadose kratki za malo, bas malo iako su sve vreme bili tu negde blizu.. Kako god, bar su postali gledljivi nakon onih startnih 0-5, deluje da ima prostora za napredak.

Link to comment

nemam vremena da gledam, ali po statistici vidim da bjelica uopste ne koristi prilicno dobru situaciju za sebe

steta

i dalje verujem da ima kvaliteta, makar u ovakvoj ekipi kingsa da vise ucestvuje u napadu

kao starter, sa maltene 25 minuta po utakmici, on ima manje od 7 suteva i to vecinom za 3

 

nije to nista novo, pisali smo x puta, ali eto, prosto nekako znas da moze vise,  a gledas ga kako je bukvalno poslednja opcija u petorci koja ponekad pripali trojku

 

ako nista, opet je u vrhu lige po procentu za 3 :D mada je sinoc malo pokvario

inace najvise trojki u ligi po utakmici postize tauns :D

 

 

a sto se bogdana, pa i badija tice, nista neocekivano

mudri ljudi su to najavili uoci pocetka sezone :fantom:

Link to comment

Nije Bjelica bas toliko los i neiskoriscen do sada u sezoni, koliko to deluje po ovoj zadnjoj utakmici... Mada slazem se da moze i mora vise jer je Bagli 4-6 nedelja..

Link to comment

Bjelica ipak ima 31 godinu, mislim da je vreme da prestanemo da pričamo o tome da može više. Može toliko koliko pokazuje, ni manje ni više od toga. Koji mu je ovo po redu trener u NBA? Treći? Nemoguće da su baš svi propuštali da vide boljeg igrača u njemu.

Link to comment
4 hours ago, bradilko said:

gore izgleda bogdan

Bogdan je pokidao na SP i istrosio se podosta. On ce se sigurno tokom sezone podici i imati brojke i ucinak koji se od njega ocekuju, a to je da bude vodja 2nd unita i generalno treci najbitniji igrac ekipe

Link to comment
11 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Nije Bjelica bas toliko los i neiskoriscen do sada u sezoni, koliko to deluje po ovoj zadnjoj utakmici... Mada slazem se da moze i mora vise jer je Bagli 4-6 nedelja..

 

7 hours ago, pacey defender said:

Bjelica ipak ima 31 godinu, mislim da je vreme da prestanemo da pričamo o tome da može više. Može toliko koliko pokazuje, ni manje ni više od toga. Koji mu je ovo po redu trener u NBA? Treći? Nemoguće da su baš svi propuštali da vide boljeg igrača u njemu.

 

7 hours ago, bradilko said:

pa da. ima minute i nije ni los. gore izgleda bogdan. ovu poslednju je bolje odigrao ali nema napretka u odnosu na proslu sezonu

niti sam napisao da je los, niti da je do trenera (ovaj put)

nego da mi je zao sto vise ne ucestvuje u napadu, a znam da moze bolje od iskljucivog coskarenja

i mislim da je to sad iskljucivo do njega

 

da, ima 31 godinu prilicno sigurno da nece ici znacajnije preko ovog sto je uradio

 

samo eto smatram da je njegova psiha, odnosno pristup igri osnovni razlog zasto nema nesto bolji napadacki ucinak

dakle ne da bude prvi igrac ekipe i(li) olstar kalibar, nego da poekad iskreira nesto i blize kosu i sutne ponekad i unutar linije za 3

 

i ne igra se finale lige, vec pisem o konkretnoj situaciji, pocetak je lige, a njegova situacija u prosecnoj ekipi vise nego dobra jer jedan od svega 3 visoka koji koriste, starter, sa dosta minuta i jedini od njih koji je u stanju sam iskreirati

 

inace i dedmon povredjen, a protiv portlanda bi napokon trebao zaigrati dzajls

vaznija vest ovih dana je da ga nisu produzili (ili koji je vec tacan izraz) i za narednu, cetvrtu godinu ruki ugovora

jebemliga, jeste on propustio celu sezonu, pa i dosta utakmica prosle i koliko god nekad delovao kao da je prvi put na terenu cini mi se da je to potpuno promasena odluka

pokazao je itekako na momente da moze biti od koristi, sa lakocom poentirao i ostavljao utisak nekgo ko moze ozbiljno napredovati

tih 4 miliona su premale pare za rizik koji nosi

sa druge strane olako trose na veterane sa strane daleko vece pare, a po pravilu ne dobiju ni priblizno za ulozen novac

jesu oni prinudjeni da preplacuju, ali i to kad se uzme u obzir opet bas malo dobijaju od veterana sa strane

upravo dedmon, koji ce ih sledece sezone kostati skoro 4puta vise nego sto bi bio dzajlsov ugovor, ni po cemu ne obecava da ce biti ono sto im treba ispod kosa

a i cini mi se da bi 10 godina mladji dzajls itekako imao vise motiva da se pokaze za sledeci ugovor i prostora za napredak od 30godisnjaka koji ce otaljati posao i odraditi trogodisnji ugovor

Link to comment

prva losa partija sunsa. uvek kad su stizali na minus 2 sledila je neka greska u napadu ili teska trojka heata na kraju druge i trece cetvrtinee sto je ubijalo momentum plus je klupa phoenixa resila da iskoristi load management danas.

 

tacno sam znao da ce mrtvi dragic da ce da se pretvori u jordana nakon sto mu je debil carter nicim izazvan aplaudirao ispred face.

 

miami inace sasvim dobra ekipa.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...