Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

beal u netsima nema smisla. ne treba njima scorer bez odbrane, imace vec dva vrhunska takva igraca. treba im neki defanzivac i to vrhunski. npr holiday bi im bas legao na dvojku a i ne bi bio toliko skup kao beal.

Link to comment

heh za ovu sezonu:

 

OOntGA0.png

 

SaLxzNy.png

 

H9QPXGS.png

 

u top 4 najgora defanzivca po nekim naprednim statistikama. jasno je da nema nicega u wizardsima sto bi licilo i na poludefanzivca ali i onda je ovo tragicno.

Link to comment
Just now, 189- said:

heh za ovu sezonu:

 

OOntGA0.png

 

SaLxzNy.png

 

H9QPXGS.png

 

u top 4 najgora defanzivca po nekim naprednim statistikama. jasno je da nema nicega u wizardsima sto bi licilo i na poludefanzivca ali i onda je ovo tragicno.


Ekipa im je uzasna u odbrani, da stave Jordana iz 90tih i on bi bio u minusu

Ako si gledao Beala, on uopste nije los defanzivac. Ove sezone se dosta trosi u napadu, to stoji, ali daleko od toga da je Beal igrac "bez odbrane". To je bas preterano za reci.
Moze se reci za F. Covica npr.

Link to comment

 

interesantan video na koji sam natrcao sada slucajno (trazio neke njegove highlightse)...

 

body language mu je na nivou hardena i jamesa. zabole ga za odbranu i u isto vreme krivi druge za svoj zajeb (jamesov special).

 

nisam siguran koliko ce se ovo promeniti u buducnosti sa wallom. pitanje je kako ce izgledati wall a i ova letargicnost cesto zna da bude permenantan state of mind. kad bi otisao u netse sa irvingom, bila bi opet ista prica.

Link to comment
9 minutes ago, goofs said:

 

nadrealno kakve suteve su nekada centri uzimali (i pogadjali). meka ruka, mihajlo grusanovic stil.


Gledao sam ranije one treninge koje je Hakeem imao sa Kobijem pa sa LBJ-om, pa sa Howardom.
Jbt, covek plese po parketu. Kako se lepo krece, neverovatno.
Bas je smoooooooth

A onda gledas Howarda, kockastog, robotastog kako pokusava to da uradi :D Show. Cak je i LBJ izgledao malo robotizovano

 

U drugim vestima,
Naleteo sam i na ovaj podcast od All the Smoke
Nisam jos preslusao, ali kontam da ima svacega :)
 

 

Link to comment

^^ Da bre, mnogo elegantno izgledaju i on i Juing, na klipu Juing ubacuje jedan skok-sut iz okreta sa cirka 5-6m. Valjda kako sam ja odrastao dok je Sek vladao ligom sticao se utisak da su centri generalno drvosece.

 

Secam se da je Rebraca imao te momente, da ubacuje skok sut licem ka kosu sa 3-4m, uvek mi je bio cudan zbog toga, kao centar mora da sutira sa strane i poluhorog, sta je sad ovo :D

Link to comment

Hakim bog kosarke, sva ta elegancija u fintama, okretima i sutu + banane + trcanje u kontri...

 

Fenomenalno za gledati, ovo nije isti sport nakon npr. gledanja (zdravog i u formi) Kuzmica. Jos + za razliku od vecine igraca mi ne deluje ni najmanje antipatican.

 

 

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

 

nadrealno kakve suteve su nekada centri uzimali (i pogadjali). meka ruka, mihajlo grusanovic stil.

nisu to centri, to su hakim i juing :D

 

jbt, te godine su bile bas plodne sa centrima

 

najbolji africki ikad i najbolji srednje i juznoamericki :D ova dvojica

pa i mutombo, kao drugi predstavnik afrike

pa sabonis, najbolji evropski ikad (steta zbog povreda i sto ranije nije otisao u nba, kapiram da bi bio ravnopravan ovima i robinsonu)

divac, najbolji srpski centar , makar do pojave jokica :)

amere je predstavljao robinson, a onda i onil

 

kasnije je vec sek imao potpunu dominaciju, sto zbog njega samog, ali i zbog daleko salbije konkurencije

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...