Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

1 hour ago, Sundance Kid said:

 

i 90-e su bile dobre. kakva je to radost bila kad sam se jedno popodne vratio iz skole i naleteo na snimak final foura na trecem kanalu. UCLA  i ed o`bannon forever.

to braca o' bannon? prva titula pposle lu alsindora? ma meni je svako martivsko ludilo superinteresantno ali nisam dosledan. 

secam se kad sam gledao ajversona. bio je tad dobar i toni delk ( igrao neko vreme i sa divcem). nije mi ajverson delovao nesto bolji od delka ( to je kao sa mladjim kategorijama, ako ne pratis scenu utisak te najcesce prevari).

isto je bilo jedne gofine, stejsi king i jaooj ne mogu da se setim imena, isto centar, bio u klipersima pa kao vec pun povreda u finiksu. king zavrsio u cikagu, vezara najjveca a ovaj videlo se ima shmeka. 

 

1 hour ago, zmanic said:

+1 000 000 

pa da. sa njim to postaje mashina. kakav je to bio igrac. kakva inteligencija. kako su sa njim varali nelegalnu odbranu. bio je valda 45. pik? prototip danasnjih igraca. do zla boga inteligentan igrac. od evropljana kukoc je prikazao posvecenost uspehu( podrazumeva se timskom), jokic too.

 

Link to comment

i sve te igrace sam iz ncaa trazio ponaosob. jao jedan je bio sjajan igrac ali se brzo povredio. igrao posle u denveru. cale nolana smita 😥

pa igrali u milanu. mekadu i ekipa, skavolini. ma kao slagalica interesantno

Link to comment
46 minutes ago, bradilko said:

to braca o' bannon? prva titula pposle lu alsindora? ma meni je svako martivsko ludilo superinteresantno ali nisam dosledan. 

secam se kad sam gledao ajversona. bio je tad dobar i toni delk ( igrao neko vreme i sa divcem). nije mi ajverson delovao nesto bolji od delka ( to je kao sa mladjim kategorijama, ako ne pratis scenu utisak te najcesce prevari).

isto je bilo jedne gofine, stejsi king i jaooj ne mogu da se setim imena, isto centar, bio u klipersima pa kao vec pun povreda u finiksu. king zavrsio u cikagu, vezara najjveca a ovaj videlo se ima shmeka. 

 

pa da. sa njim to postaje mashina. kakav je to bio igrac. kakva inteligencija. kako su sa njim varali nelegalnu odbranu. bio je valda 45. pik? prototip danasnjih igraca. do zla boga inteligentan igrac. od evropljana kukoc je prikazao posvecenost uspehu( podrazumeva se timskom), jokic too.

 

 

braca o`bannon, da. a bio je i bill walton the bruin posle alcindora, doneo je 2 titule. ;)

 

drugi pasus bi trebalo da bude danny manning. mnogo sam ga gotivio dok je igrao u sunsima.

Edited by Sundance Kid
Link to comment
10 minutes ago, Sundance Kid said:

 

braca o`bannon, da. a bio je i bill walton the bruin posle alcindora, doneo je 2 titule. ;)

 

drugi pasus bi trebalo da bude danny manning. mnogo sam ga gotivio dok je igrao u sunsima.

dabre volton bil. 

daa deni mening. cudo je bio, mislim kentaki ali da ne konsultujem gugl.

prvo klipersi pa sansi.

al sansi i kej dzej. kakva je to igracina bila. 

Link to comment

Sad ce Jokara za njim

Tj. ne bas sad.. ali pred kraj ugovora.

Svakako je Cikago najveci srpski grad posle Beograda

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

kakva je bila fila, tri finala za redom i jedna titula. 

a interesantno je kako se prave nekakve bajke o rukijima a jedina bajka i neprevazidjeni uspeh je medjik djonson i titula. niko nikad nije bio ni blizu tom uspehu. dodjes medju najbolje na svetu i budes mvp finala. niko ni blizu tome. 

ma doukinsa iz file sam gledo u beogradu garant. 

Link to comment

i ovo 92. pa stvar izmena. uvek je problem bio bench ekipa. uvatis malo na nespremnost ali samo kad imas 10-12 igraca a sfrjot je to imala. tad se to prelivalo. 

jebiga, najintrigantnija neodigrana tekma.

 

Link to comment
46 minutes ago, goofs said:

 

 

Al što je Barkli tu uspeo da popizdi i nekog lika napenalio svom snagom u grudi laktom "jer su ga mnogo tukli". :D

Link to comment
On 10.4.2020. at 6:16, bradilko said:

uvek je problem bio bench ekipa

Ona eseferjot reprezentacija - tacnije njena prva ekipa - je bila nesto drugo, mogla je svakome da da po 20 poena fore i opet da ih opere do kraja utakmice... Klupa te iste ekipe je mogla sve to isto sa samo™ 10-12 poena fore... Velika greota sto se to nije odigralo, velika... 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...