Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

tugometrija - daj da pisemo cija je veca.

pri cemu ovde niko ne osudjuje tugovanje, nego takmicenje u prenemaganju.

 

na kraju krajeva, otvorite posebnu temu pa se prenemazite tamo. ziv nisam da vidim dokle ce da traje.

 

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

@Djuro

 

Uopšte nisam govorio o sebi, nisam napisao nijedan post na temi osim "horor". 

 

Al nikad ne bih došao da solim pamet ljudima koje je to potreslo (razumeo ja to ili ne), i govorio im da se prenemagaju kao deca i sl. 

 

Neki ljudi, iako ih nikad nismo videli osim na tv-u mogu zarad svoje umetničke, sportske ili bilo kakve karijere da imaju velike uticaje na naše živote i nije ništa nenormalno da se ljudi osećaju teško onda kada oni odu. Nije to ništa detinjasto, niti bilo šta slično, normalno je. A sumnjam da je iko ovde govorio da mu je teško iz dosade.

 

 

 

Ti si sam temu prebacio na nivo ovog topika, ne znam zasto se sad bunis da neko nekome soli pamet. Moj prvi post na tu temu se ticao generalno preterane intimizacije s javnim licnostima kad se ovako nesto desi koja najcesce deluje izvestaceno i maltene groteskno. Taj fenomen pojeftinjenja emocija utrkivanjem ko ce vecu crninu da obuce je krenuo s drustvenim mrezama i u medjuvremenu je postao malo otuzan, nesrecna pogibija Kobija Brajanta je samo jedna od eksplikacija tog fenomena.

 

Takodje, niko nikada nije napisao da u ovaj "slucaj" nisu ukljucene emocije, apsolutno razumem ljude koje je sve ovo pogodilo na ovaj ili onaj nacin. Naveo sam kao ilustraciju tacno dve vrste izjava koje smatram neautenticnim i preteranim prenemaganjem.

Link to comment
4 minutes ago, Djuro said:

tugometrija - daj da pisemo cija je veca.

pri cemu ovde niko ne osudjuje tugovanje, nego takmicenje u prenemaganju.

 

na kraju krajeva, otvorite posebnu temu pa se prenemazite tamo. ziv nisam da vidim dokle ce da traje.

 

Čekaj jbt, ti stvarno optužuješ ljude ovde da na silu "tuguju" kako bi šta, utvrdili ko najbolje ili najviše tuguje? 

Pošto ako da, to je baš ono, jako jadna izjava.

Link to comment

Ma baš će da se otvara posebna tema zbog tragedije koja je obeležila ne godinu u NBA, nego deceniju. Sve što ima ikakve veze sa NBA se mobilisalo, a mi da kačimo Džeri Vesta i Džabara na posebnu temu da bi nam Đuro analizirao na miru Detroit Toronto.

Link to comment

bas ima da se otvara poseban topik zarad dva forumasa koji su se nasli da im smeta nesto, od kojih jedan i ne pise na topiku inace.

Edited by Joe D
Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

bas ima da se otvara poseban topik zarad dva forumasa koji su se nasli da im smeta nesto, od kojih jedan i ne pise na topiku inace.

 

Ako pod ta dva forumasa uvrstavas i mene, samo da napomenem da meni ne smeta nista i da ne mislim da treba otvarati poseban topik na "temu Brajant". Taman posla, jos nam samo posebna tema treba za to. Otkad postoji ovaj forum umirali su i ginuli daleko znacajniji ljudi od jednog fenomenalnog kosarkasa pa nikom nista, RIP topici su uvek bili dovoljni da se to obelezi.

Link to comment

Јел реално да некоме смета што је овдје пар страница теме отишло на погибију Кобија Брајанта?

Шта, баш сте намјенски дошли да дате своје виђење окршаја Кливленда и Вашингтона па вас изнервирало што је људима жао Кобија?

Уосталом РИП топик никад није постојао на спортском подфоруму.

Link to comment
Just now, Cane Vukic Prebranac said:

Јел реално да некоме смета што је овдје пар страница теме отишло на погибију Кобија Брајанта?

Шта, баш сте намјенски дошли да дате своје виђење окршаја Кливленда и Вашингтона па вас изнервирало што је људима жао Кобија?

Уосталом РИП топик никад није постојао на спортском подфоруму.

 

Kao sto rekoh, meni ne smeta. Vidi sa Djurom, on se jedini deklarisao kao deo te grupe nas kojima kao nesto smeta.

Link to comment
7 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Мислио сам се да ли да допишем дисклејмер за тебе :D

 

Naucio sam na ovom forumu da na svako uopstavanje koje kaci i tebe moras da reagujes odmah jer ljudi vise i ne pamte sta si napisao ako iza tvog posta stoji neki drugi koji "objasnjava" sta si napisao. Gomila sranja na forumu nastane zbog toga sto se ljudi neprecizno izrazavaju. Od Djurinog posta su prvo nastala dva forumasa a odmah zatim i citava grupa, u manje od sat vremena. Neko ko ne cita topik unazad mogao bi zaista da poveruje da ovde postoji nekakva grupa ljudi kojima smeta to sto ljudi na ovaj ili onaj nacin obelezavaju pogibiju Kobija Brajanta i znacaj te tragedije za NBA. Ne postoji a, i da postoji, ja toj grupi svakako ne pripadam.

Edited by harper
Link to comment
42 minutes ago, harper said:

Neko ko ne cita topik unazad mogao bi zaista da poveruje da ovde postoji nekakva grupa ljudi kojima smeta to sto ljudi na ovaj ili onaj nacin obelezavaju pogibiju Kobija Brajanta i znacaj te tragedije za NBA. Ne postoji a, i da postoji, ja toj grupi svakako ne pripadam.

 

Ne znam kako uspeš da kažeš ovako nešto kada na prošloj strani imaš onakve Djurine postove. Doduše, u pravu si, on nije grupa.

Link to comment
48 minutes ago, harper said:

 

Naucio sam na ovom forumu da na svako uopstavanje koje kaci i tebe moras da reagujes odmah jer ljudi vise i ne pamte sta si napisao ako iza tvog posta stoji neki drugi koji "objasnjava" sta si napisao. Gomila sranja na forumu nastane zbog toga sto se ljudi neprecizno izrazavaju. Od Djurinog posta su prvo nastala dva forumasa a odmah zatim i citava grupa, u manje od sat vremena. Neko ko ne cita topik unazad mogao bi zaista da poveruje da ovde postoji nekakva grupa ljudi kojima smeta to sto ljudi na ovaj ili onaj nacin obelezavaju pogibiju Kobija Brajanta i znacaj te tragedije za NBA. Ne postoji a, i da postoji, ja toj grupi svakako ne pripadam.

 

4 minutes ago, Mil@n said:

 

Ne znam kako uspeš da kažeš ovako nešto kada na prošloj strani imaš onakve Djurine postove. Doduše, u pravu si, on nije grupa.

 

Stvarno ne znam koji je tvoj problem, poceo si sam sebi da odgovaras u ciglo dve recenice. Ne znam sta cu ti ja u toj raspravi sa samim sobom, osim, eto, da napises nesto koliko da bi tvoj post bio poslednji a da ispadne kao da si citirao nekoga i produzio nekakvu nepostojecu raspravu.

Edited by harper
Link to comment

Није само Ђуро, било је још неких дисонантних тонова на претходним странама.

Link to comment
8 minutes ago, harper said:

Stvarno ne znam koji je tvoj problem, poceo si sam sebi da odgovaras u ciglo dve recenice. Ne znam sta cu ti ja u toj raspravi sa samim sobom, osim, eto, da napises nesto koliko da bi tvoj post bio poslednji a da ispadne kao da si citirao nekoga i produzio nekakvu nepostojecu raspravu.

 

Pardon me, nisam li se/te ogradio od grupe?

Doduše ne možeš da se čudiš ako te ljudi ubace sa njim u grupu pošto si rekao sledeće:

 

Quote

 Samo su mi smesne ove price tipa "plakao sam danima", "kao da mi je najrodjeniji umro" i slicne gluposti koje ne prilice starijima od 12 godina. Detinjasto prenemaganje.

 

Dakle, nije da ti smeta, ali samo si indirektno sve te ljude nazvao decom do 12 godina koja se prenemažu. Kontam da si mogao i bez toga, ako ti baš ne smeta, no to bi povlačilo da ja mislim da ti nemaš pravo takvo nešto da kažeš, a to svakako nije slučaj. Neka priča svako šta želi, a koliko je umesno ili ne, odlučivaće svako za sebe.

A i nije mi stvarno to toliko bitno, bez brige, već sam za kompom poslom koga nema, pa višak vremena...

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...