Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Dakle, počinje spektakl. Red je da postoji novi topik.

 

Za početak, umesto nekog uvoda, obavezno poslušati:

 

 

 

Russilla bih mogao danima da slušam o NBA, za razliku od nerda Zacha Lowea koji dobija polušizofrene napade kad mu neko spomene nešto protiv njegove korner trojke.

 

Elem, hajp je tu (doduše, umanjen nakon što sam odgledao malo predsezone i podsetio se kako u današnjem baletskom NBA sviraju faul i za najmanji kontakt).

 

Mislim da posle dugo vremena nema velikog favorita. Realno, zapad može da osvoji bilo koji od 5 timova (LAC, LAL, Hou, Utah, Den), tako da će biti jako zanimljivo gledati load managementove i ostala sranja modernog player empowermenta.

 

Tu je i Arena sa mnogo utakmica i celim kanalaom za NBA.

 

Početna prognoza:

 

Istok:

 

Milwaukee

76ers

Toronto (ako ne krenu da tankuju)

Boston (ako ne uzmu nekog defanzivca unutra, onda će biti treći)

Indiana

Brooklyn

Miami

Orlando

 

Zapad:

 

Houston

LAC

LAL

Utah

Denver

GSW

Portland

NOH

 

Link to comment

Arena krenula jako i do samog kraja, prvo veče odma obe tekme u prenosu, ostatak nedelje svaku noć po tekma.

Moja prognoza:

Istok:
Milwaukee
Philadelphia
Boston
New Jersey
Toronto
Indiana
Miami
Orlando

Zapad:
Denver
LAC
Portland
LAL
Utah
Houston
GSW
SAS


Zapad će biti lud, cenim da će do zadnjeg dana bar još 2 ekipe biti u igri za playoff.

Link to comment

i nba tv

 

Spoiler


Saturday, October 26
Time (ET) Game TV
5:00p Heat-Bucks NBA TV
7:30p Celtics-Knicks NBA TV
10:00p Clippers-Suns

NBA TV

 

 

Monday, October 28
Time (ET) Game TV
8:00p Warriors-Pelicans NBA TV
10:30p Hornets-Clippers NBA TV

 

Tuesday, October 29
Time (ET) Game TV
7:30p Hawks-Heat NBA TV
10:30p Grizzlies-Lakers NBA TV

 

 

Link to comment
  • teacher pinned this topic
Arena je najavila 8 tekmi nedeljno, kako su rekli - do Nove godine bice samo dva dana bez NBA prenosa, od cega je jedan Bozic kad se ne igraju utakmice.

Kako bre ne igraju utakmice, tu se stavljaju super tekme, i to pocnu u podne po njihovom jedna za drugom tipa 5 komada. Lepo se zavalis i gledas dok ne crknes, ovako iz glave znam da su Sixers - Bucks jedna, derbi LA-a, Houston - GSW.

Porediti Arenu i SK krajnje smesno, uvek SK, ovi su samo imali LS i to utorkom sto me iole zanimalo. Ali tu bih palio streams i pored Arene i RTSa. I dok je ovamo bio NBA imao sam League Pass i NFL redovno GP tako da nije strasno, prezivece se.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
Quote

October 21, 2019 

NEW ORLEANS – Zion Williamson underwent successful arthroscopic surgery today to address a torn right lateral meniscus. The routine debridement was performed by Dr. Jason Folk with assistance from Team Orthopedic surgeon Dr. Misty Suri.

The timetable for his full return to play is estimated at six to eight weeks.

 

Link to comment

east:
Sixers

Bucks

Celtics

Heat

Raptors

Nets

Pacers

Pistons

 

west:

Rockets

Nuggets

Clippers

Jazz

Warriors

Lakers

Blazers

Pelicans

 

Zapad je kompletno ludilo. uz navedenih 8 ne treba zaboravti Spurse, Mavse i Kingse. cak ni Wolvesi nisu skroz out of  it. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...